jojo ślubne

Jojo pozwoli w piękny sposób podziękować gościom weselnym za przybycie na uroczystość zaślubin. Goście weselni będą zaskoczeni taką niespodziewaną atrakcją w postaci jojo. Personalizacji podlegają samoprzylepne etykiety, które wzbogacone są o ciekawe grafiki pochodzące z naszych kolekcji ślubnych. Jojo pozwoli poczuć gościom dziecięcą radość, dlatego jest to idealny upominek dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo jojo sprawdzi się jako ciekawa dekoracja weselnego stołu.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Jojo ślubne – upominek dla gości małych i dużych

Jojo ślubne jako upominek dla gości weselnych sprawdza się świetnie, ponieważ przysparza wiele radości tym dużym, i tym mniejszym weselnikom. Chwytając jojo, możesz poczuć się znów jak dziecko, próbując nadać zabawce właściwy rytm i przyciągnąć ją z powrotem do dłoni. Zewnętrzną stronę kółeczka zdobi samoprzylepna etykieta, na której masz możliwość wykonania dowolnej personalizacji. Przepiękne naturalne grafiki stanowią tło dla fantazyjnej bądź prostej czcionki. Jojo jest jednocześnie zabawką, jak i przepiękną dekoracją, dlatego bez wątpienia nadaje się na pomysłowy prezent dla uczestników Twojego wesela. 

Okrągła postać upominku spodoba się nawet kobietom, choć efekt jojo bardzo źle się kojarzy:) Zabawka, podobnie jak nadprogramowe kilogramy, za każdym razem wraca do stanu wyjściowego, stąd wzięło się to sformułowanie. Dzięki jojo możesz poczuć się znów dzieckiem i zarazem ćwiczyć zręczność. Zabawa gadżetem to rozwijające zajęcie, wymagające odpowiedniej techniki. Gdy się nauczysz posługiwać przedmiotem z nawiniętym sznurkiem, zwijanie i rozwijanie go, jak również podstawowe ewolucje staną się dziecinnie proste. Jojo ślubne w roli upominku dla gości weselnych spisuje się na medal!

Jojo ślubne – personalizowany upominek dla gości weselnych

Personalizacja na jojo przybiera rozmaite formy. W zależności od motywu przewodniego wesela, masz do wyboru naturalne wzory grafik i różny krój czcionki. Jeśli zdecydujesz się na tę oryginalną zabawkę na sznurku jako prezent dla gości, dopasujesz jej wygląd zewnętrzny do pozostałych ślubnych detali dekoracyjnych. Topowe są zwłaszcza zdobienia roślinne i kwiatowe, gdyż doskonale wpisują się w panujący trend boho. Co do kolorystyki, w tym sezonie niepodzielnie króluje zieleń i wszystko, co wiąże się z naturą oraz ekologicznym stylem życia. Jeśli więc planujesz ślub i weselisko na łonie przyrody lub w miejscu przyjaznym środowisku, zaskocz gości niebanalnym prezentem ozdobionym naturalnym motywem.

Jojo ślubneupominek dla gości weselnych jest spójne z kolekcjami dekoracji ślubnych: Boho Wedding, Świeży Eukaliptus, Rustic Pampas, Marsala, Flora, Fuksjowy Jaskier oraz Geometryczne Serca. Poszczególne linie ozdób ślubnych mają nie tylko różne motywy graficzne, ale także odrębny styl wykonania napisu personalizowanowanego. Imiona Pary Młodej są ograniczone do inicjałów lub wykaligrafowane czcionką przypominającą odręczne pismo. Kwiaty, które znajdziesz na samoprzylepnych etykietach, to najczęściej piwonie lub subtelne gałązki, listki bądź wianki. Pięknie prezentują się na lekko wypukłej, okrągłej zabawce. Pociągając sznurek, wprawiasz jojo w ruch, a tym samym zdobienia dają złudzenie animacji.

Jojo ślubne – pomysłowy upominek dla gości weselnych

Nie masz pomysłu na upominek dla swoich gości zaproszonych na wesele? Czekoladki, czy cukierki wydają Ci się zbyt banalne? Rozejrzyj się za mniej oczywistym rozwiązaniem. Masz do wyboru wiele kreatywnych alternatyw, ale decydując się na jojo, celnie trafiasz z prezentem adresowanym do weselników w różnym wieku. Gra w jojo jest bardzo wciągająca! Zwijanie i rozwijanie zabawki to nie wszystko. Umożliwia wykonywanie rozmaitych sztuczek i trików, w miarę wzrostu opanowania techniki. Jojo na liście: ślubne upominki dla gości powinno być na czołowych lokatach.

Prezent jest oryginalny i pomysłowy. Angażuje ludzi do szlifowania umiejętności i efektywnie wypełnia czas na weselu. Rozgrywki jojo to opcja w przerwie od setów DJ-skich, czy posiłku zespołu. Zabawka na sznurku to również pamiątka z wesela, która nadaje się do wykorzystania poza salą weselną. W jojo możesz grać z kolegami, koleżankami, synem, córką, ojcem, mamą, czy rodzeństwem. Dzięki personalizacji nie zapomnisz komu i z jakiej okazji zawdzięczasz posiadanie zabawki. Prawda, że to oryginalny pomysł na podziękowanie gościom i zarazem umilenie czasu podczas wesela?