Delikatne Lilie


Kolekcja Delikatne Lilie to propozycja dla Panien Młodych, które kochają naturalne, delikatne wzory. Swieże zielone gałązki zdobione białymi liliami to doskonały motyw przewodni na ślub i wesele. Lilie symbolizują piękno, wdzięk i miłość - wszystko, co kojarzy się z zawarciem związku małżeńskiego. Nasza kolekcja obejmuje wszystko, czego potrzebujecie do organizacji ślubu i wesela. Szeroki wybór upominków dla gości pozwoli Wam podziękować im w wyjątkowy sposób za obecność. Menu weselne, numerki na stoliki czy plan stołów pozwolą gościom na poznanie rozkładu sali, a dodatki jak pudełko na obrączki czy pudło na telegramy ułatwią przeprowadzenie ceremonii zaślubin. Całość tworzy niesamowitą aranżację, która będzie odpowiednią oprawą do Waszej uroczystości.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja Delikatne Lilie – ślub i wesele w nurcie natural

Kolekcja Delikatne Lilie to naturalny wybór dla wszystkich nowożeńców, którym nie są obce nurty eko i natural. Wymarzony ślub powinien ich zdaniem opierać się na naturalnym motywie przewodnim. Przepiękne i pełne wdzięku białe kwiaty lilii nadają się do tego celu idealnie, zwłaszcza że mają również zielone łodyżki i listki. Całość prezentuje się uroczo na dekoracjach stołu weselnego, czy sali weselnej, dopełniając naturalną oprawę uroczystości ślubu i przyjęcia weselnego. Subtelne kielichy lilii z pręcikami doskonale współgrają z soczystą zielenią, nadając aranżacji wyrazu oraz złudzenia, że impreza odbywa się na łonie natury. 

Szerokie możliwości personalizacyjne podnoszą atrakcyjność kolekcji, ułatwiając wybór kwiatów lilii jako motywu przewodniego. Imiona Pary Młodej i data ślubu na poszczególnych dekoracjach w otoczeniu zmysłowych liiii ukazują Nowożeńców jako miłośników przyrody z zamiłowaniem do estetyki, harmonii i czystości. Lilie symbolizują niewinność, a to dobry start w nowe życie i wspólną drogę. Piękne kwiaty wyczarują niezapomniany klimat niczym z filmu o wielkiej miłości, pokonującej wszystkie przeszkody na drodze do wspólnego szczęścia. Kolekcja Delikatne Lilie jest wyjątkowa pod każdym względem! Ślub i wesele w stylu natural są bardzo trendy i na czasie.

Dekoracje z kolekcji Delikatne Lilie 

Co składa się na kolekcję z liliowym motywem? Wszystko, czego nie może zabraknąć w tym najważniejszym dniu, by ślub i wesele nie przeszły bez echa. Od zaproszeń po prezenty na podziękowanie dla gości, świadków i rodziców Młodej Pary. Wspólny motyw graficzny z białą lilią i dbałość o każdy detal to recepta na przychylny odbiór wesela nawet przez najbardziej wybrednych krewnych. Wyobraź sobie salę udekorowaną ozdobami z kwiatami lilii, ceremonię ślubną w anturażu tych delikatnych kielichów i prezenciki z tym samym akcentem dla weselników, świadków oraz rodziców. 

Kolekcja Delikatne Lilie to dekoracje stołów weselnych, sali weselnej i akcesoriów przydatnych na ceremonii zaślubin. Wśród nich są: zaproszenie ślubne, drewniane pudełko z prośbą o błogosławieństwo,  drewniane pudełko na obrączki, księga gości weselnych, instrukcja do księgi gości weselnych i inne!

Podziękowanie dla rodziców, świadków i weselników z kolekcji Delikatne Lilie

Podziękowanie dla osób biorących udział w przygotowaniach do ślubu i wesela oraz drobne upominki dla weselników to bardzo miły gest. Wśród liliowych akcentów dekoracyjnych nie może więc zabraknąć prezentów i prezencików z motywem lilii. Kolekcja Delikatne Lilie prezentuje się bajecznie na pudełkach i innych opakowaniach. Bombonierki, krówki, czekoladki, czy lizaki to słodycze chętnie wybierane przez Pary Młode jako forma podziękowania dla gości. Dla rodziców i świadków najbardziej popularnym wyborem są zestawy prezentowe w drewnianych skrzyniach, statuetki Oscara, reprezentacyjne spinki do mankietów, czy satynowe szlafroczki. 
Wyjątkowa, naturalna kolekcja z linią graficzną delikatnych lilii pomoże w zorganizowaniu bajkowej uroczystości ślubu, niezapomnianego wesela i nietuzinkowych podziękowań. Przyjazna naturze stylistyka podnosi walor estetyczny i wywołuje prawdziwy efekt WOW na gościach weselnych, niezależnie od płci i wieku. Przychylność mężczyzn zdobędzie szklana buteleczka z zawartością, panie skuszą się na słodką pokusę z pudełka na ciasto, a uwagę najmłodszych weselników zajmie jojo. Wszyscy chętnie sięgną po ciasteczko z wróżbą, żeby schrupać smakołyk i sprawdzić, jaką przyszłość wróżą im nowożeńcy. Delikatne Lilie przełamują pierwsze lody, ułatwiają nawiązywanie relacji i integrują weselników.