ekskluzywne księgi i albumy

Ekskluzywne księgi i albumy na wpisy i zdjęcia gości weselnych z piękną, pełną indywidualnego charakteru okładką w wielu stylach do wyboru, to świetny pomysł na zachowanie wspomnień. Dzięki różnorodnym okładkom bez problemu znajdziecie księgę dopasowaną do Waszej kolekcji ślubnej. Eleganckie obicia na okładkach są wykonane z najwyższą  starannością, a kartki są specjalnie usztywnione dla komfortu gości. Księgi i albumy z welurową okładką, materiałem o fakturze lnu czy obiciem ze skóry ekologicznej świetnie sprawdzają się na weselu w każdym stylu. Goście chętnie zostawią tam swoje wpisy, rysunki, zdjęcia z fotobudki czy życzenia. Taka forma pamiątki po wielu latach sprawi niesamowitą radość, do której będziecie chcieli powracać bez końca. Dobierzcie z naszej oferty ksiąg ekskluzywnych tę, która najbardziej będzie trafiała w Wasz gust i styl uroczystości weselnej.

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-40 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Personalizowane księgi gości weselnych

Wśród ślubnych przygotowań, coraz częstszym wyborem przyszłej Pary Młodej jest zakup księgi gości, która później będzie stanowić jedną z najlepszych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Zaproszone na wesele osoby mogą w takiej księdze umieszczać życzenia, życiowe mądrości, nietypowe wskazówki czy zabawne porady.

Sentymentalna pamiątka, czyli księga gości weselnych

Tego rodzaju księga będzie jeszcze wspanialszym wspomnieniem, kiedy będzie spersonalizowana. Wtedy bowiem jej design będzie od razu przypominać o tym najpiękniejszym dniu. W związku z tym warto zamówić taką księgę, która na okładce będzie miała imiona Pary Młodej oraz datę ich ślubu. Całość okładki powinna być zaś utrzymana w takiej stylistyce, która będzie się kojarzyć z nowożeńcami. Najpiękniejszymi księgami będą zawsze te z motywami roślinnymi czy pozłacanymi detalami. Wiele pustych stron będzie zachęcać gości do ciekawych wpisów. Trzeba tylko pamiętać, by księgę wyłożyć w wygodnym miejscu i położyć obok niej szeroki wybór kolorowych pisaków czy nawet kredek.

Eleganckie i ekskluzywne księgi pamiątkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjne, jak i personalizowane księgi gości. Każdy egzemplarz jest zaś wykonywany z największą starannością oraz dbałością o każdy detal. Wygodny format i ekskluzywne obicie z weluru czy skóry ekologicznej sprawią, że wpisywanie życzeń stanie się prawdziwą przyjemnością. Każda przyszła Para Młoda na pewno znajdzie coś dla siebie, ponieważ proponujemy księgi w różnorodnej stylistyce, w odmiennych wariantach kolorystycznych, gdzie okładki posiadają naprawdę piękne dekoracje czy motywy. Mogą być one zdobione bogato, a może znaleźć się na nich jedynie personalizacja i delikatny wzór - wybór zależny jest od indywidualnych preferencji. Cena takich "weselnych pamiętników" jest niewielka, a stają się one czymś, co zostaje w domu przez całe życie. Warto więc pamiętać o ich zakupie. Ekskluzywne księgi gości weselnych, w których zostaną umieszczone życzenia i dedykacje (a czasem nawet zabawne rysunki czy zdjęcia z fotobudki), będą przez długi czas przypominać o bliskich osobach, które pojawiły się na weselu i wspólnie z Parą Młodą celebrowały tak ważny dla nich dzień.