Prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu, zwłaszcza okrągła, to okazja, która nie zdarza się nam często. Najczęściej świętuje się ją w gronie rodziny i przyjaciół. Jest sposobnością do wspomnień i dobrej zabawy. Dlatego też na taką okazję goście starają się znaleźć wyjątkowe prezenty, które jak najlepiej oddadzą charakter wydarzenia. Jednak jak wiadomo, nie każdy musi być dobry w wymyślaniu idealnych upominków. W naszym sklepie znaleźć można unikatowe prezenty, które doskonale sprawdzą się na każdą rocznicę ślubu.

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-40 z 107 pozycji

Aktywne filtry

Najlepsze prezenty na rocznicę ślubu – okrągłą i nie tylko

Przede wszystkim warto przyjrzeć się bliżej okazjom, jakimi są okrągłe (dziesiąta, dwudziesta, dwudziesta piąta itd.) rocznice ślubu. Bez wątpienia jest to wydarzenie bardzo ważne, które większość osób stara się świętować w wyjątkowy sposób. Takie też powinny być prezenty, które się wręcza. Najlepsze upominki na rocznicę ślubu to takie, które dobrze oddają charakter chwili, w której są wręczane – przypominają jubilatom o wspólnych, szczęśliwych chwilach albo mają znaczenie symboliczne i nawiązują do udanego życia rodzinnego.

Podaruj swoim bliskim wspomnienia

Jednym z lepszych prezentów, jaki można wręczyć na rocznicę, jest elegancko wydany album na zdjęcia. Jednak warto zadbać o to, by taka książka wspomnień nie była pusta. Można wkleić w niej fotografie z życia obdarowywanych, które uda nam się znaleźć – zaczynając od ślubu (albo jeszcze wcześniej, jeżeli oczywiście ma się dostęp do odpowiednich zdjęć), aż do dzisiaj. W albumie warto zostawić również puste miejsca. Z całą pewnością jubilaci posiadają w swoich zbiorach ważne dla nich fotografie, które idealnie będą do takiej księgi pasowały. Prezenty na rocznicę ślubu tego rodzaju to bardzo elegancki wybór, który z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, którym je wręczamy. W naszej ofercie znaleźć można wybór spersonalizowanych, wysokiej jakości albumów, które bez wątpienia zrobią odpowiednie wrażenie.

Co jeszcze można podarować na rocznicę ślubu?

Podarki na rocznicę ślubu oczywiście się nie kończą na albumie na zdjęcia. Świetnym pomysłem jest też estetycznie wykonana skrzynka pełna przysmaków, które nadadzą życiu obdarowywanych nieco słodyczy. W oferowanych przez nas oudełeczkach znaleźć można słoiczek z wysokiej jakości miodem, czy paczkę ekskluzywnych, włoskich migdałów. Do skrzynki włożyć można też dowolne inne przysmaki albo butelkę z ulubionym alkoholem małżonków. Popularnym pomysłem na prezent ślubny jest również elegancki zegar ścienny, który symbolizuje spędzony razem czas, a także czas, który małżonkowie jeszcze ze sobą spędzą. Często również wybieranym podarkiem jest pamiątkowa patera na łakocie. W naszej ofercie znaleźć można też pomysły na prezenty drobniejsze, jak na przykład komplet kieliszków z grawerunkiem, spersonalizowana karafka, czy specjalne etykiety na wino, które można przykleić na butelkę ulubionego trunku obdarowywanych.