Słoneczniki

Kolekcja Słoneczniki to niezwykle barwna, świeża i typowo letnia kolekcja dekoracji weselnych idealna na ciepłe dni. Akwarelowe słoneczniki prezentują się wyjątkowo subtelnie i przeniosą gości weselnych w sielskie, rodzinne klimaty. W kolekcji znalazły się dekoracje stołu takie jak: wizytówki z nadrukiem nazwisk gości, zawieszki na wódkę, dekoracyjna tabliczka w ramce, niezbędne dodatki: księga gości weselnych, pudło na telegramy oraz pudełko na obrączki. Znajdziecie również tablice rejestracyjne na samochód, banery z imionami Pary Młodej, a także wszystko, co pozwoli wyczarować fantastyczną kompozycję na stole weselnym i sali.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Słoneczniki - patent na udane wesele

Niektóre motywy weselne bez wątpienia bardziej pasują do imprez organizowanych latem, inne z kolei - do tych organizowanych zimą. Typowo letnim motywem są słoneczniki. Te przepiękne kwiaty są niezwykle urzekające i z pewnością znakomicie sprawdzą się na każdym weselu letnią porą.

Zapowiedź rodzinnego ciepła

W języku kwiatów słoneczniki są symbolem szczęścia, ciepła i zabawy. Para, która wybiera słoneczniki jako motyw swojego ślubu i wesela, może dać gościom do zrozumienia, że ich celem jest stworzenie wspaniałej rodziny, gdzie rodzinne ciepło i miłość będą największymi wartościami. Każdy motyw budzi pewne skojarzenia i para, dokonując wyboru, identyfikuje się z pewnymi ideami i daje o tym znać swoim gościom i innym uczestnikom imprezy. Słoneczniki są motywem wyjątkowo wdzięcznym, wspaniale komponującym się z każdym wnętrzem, słoneczniki są motywem dającym naprawdę wiele możliwości. Winietki słonecznik, spersonalizowana tablica rejestracyjna czy spersonalizowany plan stołów z motywem słoneczników to tylko przykłady tego, jak można wykorzystać ten motyw. W domu weselnym para młoda i goście mogą zostać przywitani przez piękny duży plakat z motywem słoneczników.

Wesele dla gości z motywem słonecznika

Dla wielu gości najważniejsze elementy na weselu to muzyka i menu, a wśród zawartości menu szczególne miejsce zajmuje alkohol - nieodłączna część większości wesel. Butelki na wódkę wymagają szczególnej oprawy, stąd specjalne zawieszki z motywem słoneczników będą sprawdzały się doskonale. Zaproszenia ślubne z motywem słonecznika będą pierwszym elementem, z którego przyszli goście będą mogli zapoznać się z charakterem imprezy i motywem przewodnim. Dekoracje ze słoneczników znakomicie będą pasowały zarówno do kościoła, jak i do urzędu stanu cywilnego - zależnie od tego, jaki rodzaj uroczystości wybierze para młoda - czy będzie to ślub w kościele, czy ślub cywilny, dający przywileje prawne i świadczący o tym, że kobieta i mężczyzna przyrzekli wobec siebie i świadków, że zrobią wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.