PODZIĘKOWANIA DLA ŚWIADKÓW

Przy boku Pary Młodej znajdują się jeszcze dwie inne postacie, bez których uroczystość ślubna nie mogłaby się odbyć - są to oczywiście Świadek i Świadkowa! Ich rola jest nieoceniona, mimo że to nie oni znajdują się na pierwszym planie, ale cichutko czuwają, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem i wymarzoną wizją Młodych. Warto więc zadbać o to, aby we właściwy sposób im podziękować. W tej kategorii znajdziecie nietypowe, oryginalne i tworzone z głębi serca podziękowania dla tych, którym powierzyliście tę wyjątkową funkcję!

Podkategorie

 • pytania do Świadków
  Świadkowie to bardzo ważne osoby na ślubie i weselu. Wspierają Młodą Parę i pomagają im organizacyjnie - jest to więc bardzo odpowiedzialne zadanie. Warto zapytać najbliższe osoby o świadkowanie w wyjątkowy sposób. W ten sposób pokażecie im, że zależy Wam na ich pomocy i obecności. Tak wyróżnione osoby nie mogą się nie zgodzić :) Wybierzcie spośród najnowszych trendów - eleganckie skrzyneczki, oryginalne etykiety na wino lub zabawne zdrapki to tylko część naszych propozycji na pytanie do Świadków.
 • Boxy prezentowe dla świadków
  Świadkowie to wyjątkowe osoby, którym należy odpowiednio podziękować za okazane wsparcie i pomoc. Specjalne prezenty przygotowane wyłącznie dla nich z pewnością pozytywnie ich zaskoczą i wywołają ich radość. Piękne skrzynie na alkohol, personalizowane skarpetki, kubki czy bransoletki zapakowane w wyjątkowe pudełka to doskonały sposób aby wyrazić swoją wdzięczność.
 • Oryginalne podziękowania dla świadkowej
  Podziękowanie świadkowej za pomoc podczas ślubu za świadkowanie ma symboliczne znaczenie i jest ważne z kilku powodów. Świadkowa odgrywa ważną rolę w życiu pary młodej, a jej pomoc i wsparcie są nieocenione w tym dniu! Podziękowanie może bardzo mocno wpłynąć na relację z przyjaciółką w przyszłości, szczególnie jeśli ma ona trwać przez długie lata!
 • Oryginalne podziękowania dla świadka
  Podziękowanie za zaangażowanie i wsparcie jest znakiem wdzięczności i szacunku dla świadka. Upominek dla świadka to także sposób na okazanie wdzięczności i docenienia ludzi, którzy odgrywają ważną rolę w naszym życiu.
 • Prezenty w skrzynkach dla świadków
  Gotowy zestaw prezentowy w skrzyneczce to prosty sposób na wyjątkowy pomysł na podziękowanie Świadkom za pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela oraz pomoc podczas uroczystości. Świadkowe będą zachwycone bransoletkami, lusterkami czy kubkami, a każdy Świadek doceni przydatne gadżety np. otwieracz, kufel czy kubek zapakowane w wyjątkową drewnianą skrzynkę. Wszystko to jest oryginalnie oprawione pięknymi grafikami z imionami Pary Młodej oraz imionami świadków. Doceńcie Waszych przyjaciół za okazaną pomoc, a z pewnością poczują się wyróżnieni w wyjątkowy sposób!
 • Skrzynki, etykiety na alkohol dla świadków
  Prezenty dla świadków powinny być oryginalne oraz zaskakujące. Podaruj bliskim wyjątkowe upominki w ramach podziękowania za świadkowanie, otrzymaną pomoc i dobre rady. Aby podziękować świadkom idealnie sprawdzą się personalizowane etykiety i skrzynki na alkohol. Z pewnością takie wyjątkowe prezenty będą wyróżniać się na tle pozostałych, a obdarowane osoby będą zachwycone pomysłowymi prezentami.

Jest 337 produktów.

Pokazano 1-40 z 337 pozycji

Aktywne filtry

Podziękowania dla świadków weselnych

Towarzyszenie młodej parze w pierwszym dniu na ich wspólnej drodze to wyjątkowy zaszczyt, ale też odpowiedzialność. Świadkiem ślubu jest się przez całe życie - nic więc dziwnego, że tę szczególną funkcję powierza się naprawdę bliskim przyjaciołom. Wybór na świadków sam w sobie jest wielkim zaszczytem, jednak miłym zwyczajem są specjalne podziękowania dla świadków weselnych.

Upominki dla świadków weselnych - doceńcie ich wyjątkową rolę

Świadkowie weselni spełniają wyjątkową rolę i to nie tylko w momencie składania podpisu na akcie ślubu. Czuwają, aby cała uroczystość przebiegała dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. Dzięki nim możecie całkowicie poddać się nastrojowi chwili, bez troski o przyziemne sprawy organizacyjne. Często również właśnie świadkowie zajmują się organizacją wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Ich zadania wykraczają więc daleko poza obecność u Waszego boku na ceremonii. Nasz sklep oferuje zestawy upominkowe, które będą stanowić doskonały prezent dla świadków weselnych. To zabawne gadżety, które będą przypominać Waszym świadkom o tym wyjątkowym dniu i roli, jaką spełnili.

Pokażcie Waszym świadkom weselnym, ile znaczy to, co dla was zrobili. Upominki dostępne w naszym sklepie, zadowolą różne gusta. Znajdziecie tu eleganckie, pamiątkowe ozdoby dla Pań, lub zabawne gadżety typu "kacówka weselna" dla panów. Liczy się pamięć i docenianie, ale zaprezentowane w odpowiedniej oprawie, pokażą Waszą klasę. Pokażą też Waszym świadkom, ile znaczy dla Was to, co dla Was zrobili, aby ten szczególny dzień przebiegał bez zakłóceń. Podziękowania dla świadków weselnych są dowodem Waszego doceniania dla ich wyjątkowej roli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla nowożeńców, którzy wiedzą, że piękno chwili tkwi w szczegółach - podziękowania dla świadków w ciepłej, humorystycznej i eleganckiej formie, są jednym z takich właśnie detali.

To ostatnia wisienka na Waszym weselnym torcie - zachwyćcie nią waszych świadków.