Toppery Na Tort Weselny Drewniane

Figurki ślubne na tort to fantastyczna dekoracja ślubu i wesela. Ozdoby na tort są romantyczne, zabawne lub eleganckie. Oprócz pary młodej na tort świetny pomysł na dekorację ciasta weselnego to fontanny tortowe, które zapewnią piękne zdjęcie podczas krojenia tortu. Ozdobna figurka tortowa będzie piękną pamiątką po weselu.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Zarówno sama ceremonia ślubu, jak i przyjęcie weselne powinno mieć wyjątkową oprawę z uwagi na szczególny charakter uroczystości. Warto więc zadbać o szczegóły, by stworzyć odpowiednią atmosferę, sprzyjającą dobrej zabawie. W związku z tym, że tort jest nieodłącznym elementem wesela - smakowitą atrakcją, będącą tłem do pamiątkowych zdjęć, to powinien on zachwycać nie tylko swoim smakiem, ale i wyglądem. Na smak nie mamy wpływu, ale możemy zaproponować fantastyczne i niezwykle gustowne ozdoby na tort weselny na zamówienie z możliwością ich personalizacji. Modne dekoracje ślubne skrojone na miarę różnych gustów i guścików są dostępne w naszej ofercie. Sprawdź sam.

Toppery i figurki na tort weselny - mnogość propozycji

Proponujemy różnorodne ozdoby na tort weselny - nowoczesne, romantyczne, eleganckie lub humorystyczne. Każda Para Młoda znajdzie idealną dekorację swojego ślubnego tortu. Figurki i toppery na tort ślubny mogą przybrać różną formę :

- napisu "Miłość jest słodka", "Młoda Para", "Mr & Mrs"; :Love" czy też " I Will Always Love You" lub "The One I Love";
- inicjałów Pary Młodej;
- imion Pary Młodej z datą ślubu w rozmaitej stylistyce;
- nazwiska Pary Młodej;
- figurki Młodej Pary;
- dekoracyjnego geometrycznego serca lub ceramicznego serca;
- figurki Mary Młodej na traktorze.

Są one umieszczane na patyczkach, które ułatwiają ich umieszczanie na torcie.

Ozdoby na tort weselny na zamówienie mają wiele zalet

Przede wszystkim figurki i toppery na tort ślubny stanowią jego fantastyczną ozdobę, która jednocześnie podkreśla wyjątkowość uroczystości. Odpowiednio dobrana figurka czy topper będzie dekoracją wpisującą się w przyjęty styl aranżacji wesela. Zwłaszcza, że toppery i figurki na tort weselny mogą być również wykorzystane do dekoracji kwiatów lub innych ozdobnych kompozycji o miękkiej powierzchni. Można je na przykład wbić w owoce bądź w miękkie przekąski, ale też inne słodkie przekąski, serwowane gościom - na przykład w candy barze. Nie ulega też wątpliwości, że tort weselny jest swego rodzaju atrakcją całego przyjęcia oraz stanowi on pewne tło do pamiątkowych zdjęć. Ciasto weselne pięknie udekorowane między innymi przy pomocy figurek i topperów, będzie się doskonale prezentować. Z pewnością ślubny tort zachwyci wszystkich uczestników wesela, a wykonane z jego udziałem zdjęcia będą idealną pamiątką na lata. Co więcej sam topper czy figurka będą unikalną pamiątką dla Pary Młodej, która będzie przywoływać mnóstwo wspaniałych i wzruszających wspomnień.