Boho


Wieczór panieński jest wyjątkowym wydarzeniem, które należy odpowiednio przygotować. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik – w tym również dekoracje, za pomocą których można z łatwością podkreślić wyjątkowość tego dnia. Obecnie popularne stało się organizowanie wieczoru panieńskiego w stylu boho. Nim jednak przejdzie się do dekoracji wnętrza odpowiednimi ozdobami, należy wybrać właściwe miejsce. Wieczór panieński w stylu boho najlepiej jest zorganizować w przytulnym, rustykalnym miejscu. Świetnie sprawdzi się tutaj drewniany domek lub stylowa sala – niezależnie od wyboru, kluczowe jest jednak, aby wszystkie osoby czuły się w danym miejscu przyjemnie i swobodnie.

Aktywne filtry

Dekoracje i gadżety Boho na wieczór panieński

Dodatki w stylu boho na wieczór panieński to niezwykle ważna kwestia, której powinno się poświecić nieco uwagi. W stylu boho warto postawić na naturalne materiały – znakomicie sprawdzi się tutaj wiklina, drewno i kwiaty – zwłaszcza polne. Na stole nie powinno natomiast zabraknąć pięknych talerzy, serwetek czy stylowych szklanek. Do ozdobienia wnętrza i uczynienia go przytulniejszym warto również użyć pięknych, kolorowych poduszek, dywaników i długich zasłon. W naszym sklepie internetowym nie brakuje propozycji, które uczynią wieczór panieński jeszcze bardziej niezwykłym. Obecnie wiele osób decyduje się na zakup księgi pamiątkowej, która z pewnością stanie się niesamowitą atrakcją podczas tego niesamowitego wieczoru. Dobrym pomysłem będzie również zakup albumu na wklejane zdjęcia z panieńskiego – dzięki niemu wspomnienia już na zawsze zostaną z przyszłą Panną Młodą i jej przyjaciółkami. Pięknych fotografii nigdy za dużo! Produkt znajdujący się w naszym sklepie posiada w środku ochronną kalkę, która pozwoli zachować zdjęcia w dobrej kondycji nawet przez wiele długich lat.

Wieczór panieński w stylu boho

Przy organizacji wieczoru panieńskiego nie można również zapomnieć o ciekawych aktywnościach, które wpiszą się w styl boho. Co stoi na przeszkodzie, aby zorganizować warsztaty z robienia biżuterii lub szkolenie z tworzenia bukietów z dzikich kwiatów? Równie dobrym wyborem będzie także organizacja wycieczki na łonie natury lub zabawy na powietrzu. Na koniec nie można jednak zapomnieć o podziękowaniach dla gości! Każda kobieta z pewnością będzie szczęśliwa, jeśli pod koniec zabawy otrzyma w prezencie mini słoiczek pysznego kremu Nutella.