Stelaż metalowy w kształcie złotego łuku. Dekoracja weselna.
search
  • Stelaż metalowy w kształcie złotego łuku. Dekoracja weselna.
  • Dekoracja na wesele. Stojak w złotym kolorze w kształcie łuku.
  • Ścianka za Parą Młodą w postaci metalowych łuków.
  • Stojak metalowy w złotym kolorze w kształcie łuku.

STOJAK łuk w złotym kolorze metalowa ścianka do zdjęć

549,98 zł
Brutto

Zaprojektowany z myślą o dodaniu blasku każdej celebracji, ten stojak w kształcie łuku to idealny element dekoracyjny. Dostępny w dwóch rozmiarach, pozwala na dopasowanie do różnorodnych przestrzeni i potrzeb. Konstrukcja z metalu w odcieniu ciepłego złota stanowi solidną bazę dla wszelkich ozdób, od kwiatów po girlandy świetlne.

Rozmiar stojaka: 80x150
Ilość

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stojak w kształcie łuku to funkcjonalny dodatek, który przemienia każde miejsce w scenerię godną zapamiętania. Dostępny w dwóch rozmiarach, pasuje zarówno do mniejszych pomieszczeń, jak i przestronnych sal bankietowych. Metalowa konstrukcja w barwie złota stanowi trwałą i estetyczną podstawę dla wszelkiego rodzaju dekoracji.

Łatwość montażu jest kluczowym atutem tego produktu – szybki i prosty proces składania umożliwia oszczędność czasu i energii, co jest nieocenione w gorączce przygotowań do ważnych wydarzeń. Oparta na prostych liniach konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo, będąc jednocześnie lekką i łatwą do przenoszenia. Stojak ten sprawdza się jako fundament dla tworzenia niezliczonych kompozycji – od neonowych napisów po kaskady kwiatów. 

Złoty stojak łukowy to wszechstronny element dekoracyjny, który można dostosować do tematyki i stylu każdej uroczystości. Ten element z pewnością wzbogaci wizualną stronę każdego wydarzenia, tworząc niezwykłą atmosferę i przestrzeń do fotografii, które zostaną z nami na długie lata.

Wymiary:

  • 80x150 lub 80x180

Zobacz także