Album posiada szyte karty. Kartki zachowane są w jasnej kolorystyce.
search
  • Album posiada szyte karty. Kartki zachowane są w jasnej kolorystyce.
  • Album z piękną okładką z kwiatowym wzorem, personalizacją. Wyjątkowy prezent na rocznicę

ALBUM na zdjęcia elegancki prezent z okazji Rocznicy Ślubu

94,98 zł
Brutto
Album na zdjęcia personalizowany „Nasze wspomnienia” to piękny prezent dla młodych małżonków z okazji rocznicy ślubu. W takim albumie będą mogli umieścić wszystkie najpiękniejsze zdjęcia z wesela, sesji ślubnej, ale i wcześniejszego czasu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album na zdjęcia personalizowany „Nasze wspomnienia” to piękny prezent dla młodych małżonków z okazji rocznicy ślubu. W takim albumie będą mogli umieścić wszystkie najpiękniejsze zdjęcia z wesela, sesji ślubnej, ale i wcześniejszego czasu.

Opis:

  • Album na zdjęcia personalizowany „Nasze wspomnienia” urzeka swoim designem. Na okładce umieścimy wybrane przez Was zdjęcie pary, która obchodzi rocznicę ślubu. Owo zdjęcie będzie miało okrągły kształt. Wokół niego znajdą się kwiaty róż. Małe białe kwiatki widoczne na okładce wyglądają jakby unosiły się w powietrzu. To przywodzi na myśl tradycyjną ceremonię sypania kwiatów przez dzieci w czasie ślubu i pokonywanie drogi do ołtarza.
  • Na okładce w górnej części umieścimy imiona państwa młodych. Ponadto poniżej znajdzie się dopisek nasze najpiękniejsze wspomnienia. W albumie rzeczywiście jest na nie sporo miejsca. Taki prezent na pewno ucieszy młodych małżonków. Zdjęcie na okładkę albumu na zdjęcia personalizowanego można pozyskać od najbliższej rodziny albo z portalu społecznościowego. Oczywiście jeśli posiada się własne fotografie z uroczystości, także można jedną z nich wykorzystać.

Zastosowanie:

  • Chcesz podarować swojej rodzinie lub znajomym wyjątkowy prezent z okazji papierowej rocznicy ślubu? Album na zdjęcia personalizowany „Nasze wspomnienia” będzie doskonałym wyborem. W nim małżonkowie będą mogli umieścić ślubne fotografie, ale i te wykonane w ramach sesji narzeczeńskiej czy nawet wspólne zdjęcia z narzeczeńskiego okresu. W końcu wspomnienia obejmują cały czas, jaki do tej pory razem spędzili. Na pewno album na zdjęcia personalizowany „Nasze wspomnienia” zajmie honorowe miejsce na regale w salonie.
Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm

Zobacz także