Album posiada zszyte karty i ochronną kalkę.
search
  • Album posiada zszyte karty i ochronną kalkę.
  • Album ślubny na zdjęcia z wesela. Personalizowana okładka.

ALBUM na wklejane zdjęcia Pary Młodej Polne Kwiaty

94,98 zł
Brutto
Album fotograficzny na zdjęcia wklejane. W środku znajduje się ochronna kalka, która chroni zdjęcia przed zniszczeniem. Prezent dla Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album fotograficzny na zdjęcia wklejane to wyjątkowa propozycja prezentu dla Pary Młodej. Idealnie sprawdzi się jako pamiątka ze ślubu.
 
Elegancki album posiada okładkę wykonaną z jasnej eko skóry. Na jej powierzchni znajduje się grafika przedstawiająca wianek, który wykonany jest z polnych kwiatów. W jego wnętrzu umieścimy dekoracyjną czcionką imiona Pary Młodej. Pod wiankiem, w dolnej części albumu oczywiście nie zabraknie daty uroczystości. W środku albumu znajdują się karty, które przełożone są dodatkowo pergaminem, który chroni zdjęcia przed zniszczeniem. Album jest na zdjęcia wklejane, dlatego najlepiej dokupić do niego osobno przylepce do zdjęć. 
 
Pamiątkowy prezent dla Pary Młodej w postaci albumu na zdjęcia do wklejenia. Personalizacja na okładce z pewnością podkreśli ważny charakter uroczystości. Może być to prezent dla Pary Młodej, ale również na rocznicę ślubu. Album foto sprawdzi się także jako prezent od nowożeńców na podziękowanie dla rodziców, dziadków. 

Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29cm x 29cm lub 24cm x 29cm.

Zobacz także