Księga welurowa ze złotą grafiką i napisem Historia naszej miłości.
search
  • Księga welurowa ze złotą grafiką i napisem Historia naszej miłości.
  • Elegancka księga z białymi kartkami i półpergaminem.
  • Księga z welurową okładką w wariantach kolorystycznych.
  • Kolory okładki do wyboru.
  • Welurowy album w kolorze szarym ze złotą grafiką i napisem.

ALBUM welurowa okładka i złoty napis Historia naszej miłości

94,98 zł
Brutto

Album "Historia naszej miłości" to nie tylko miejsce na zdjęcia, ale przestrzeń na tworzenie wspólnych wspomnień. Welurowa okładka o szlachetnym wyglądzie sprawia, że jest to przedmiot, który z dumą można wyeksponować na półce w domowym salonie. Złote zdobienie imion na okładce nadaje księdze personalny charakter.

Kolory: Kremowy
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album "Historia naszej miłości" to zbiór wspomnień, który stanie się bezcenną pamiątką dla każdej Pary Młodej. Z biegiem czasu, księga ta stanie się rodziną relikwią przekazywaną z rąk do rąk, opowiadającą historię miłości, która przetrwała próbę czasu.

Okładka z miękkiego weluru w kilku szlachetnych odcieniach zaprasza do odkrywania zawartości. Złote litery imion nowożeńców błyszczą na tle eleganckiej tkaniny, dodając księdze subtelnego blasku. Wewnątrz albumu czekają białe, grube kartki przełożone półpergaminem gotowe na przyjęcie fotografii i zapisków, które opowiedzą unikalną historię miłości. Bez względu na to, czy będą to zdjęcia z pierwszej wspólnej podróży, chwile z ceremonii ślubnej czy codzienne radości, każda strona stanie się świadkiem miłości.

Ten album to także idealny prezent na rocznicę lub ślub. Można go personalizować, by jeszcze bardziej dopasować do osobowości i wspólnych przeżyć obdarowywanej Pary. Jest to miejsce, gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a każdy nowy rozdział jest równie wyczekiwany.

Wymiary:

  • rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek)