GRA Kółko i Krzyżyk
search
  • GRA Kółko i Krzyżyk
  • GRA Kółko i Krzyżyk

GRA Kółko i Krzyżyk dla dzieci na wesele

166,98 zł
Brutto
Gra kółko i krzyżyk to ciekawa atrakcja na wesele dla dzieci. W zestawie znajduje się 5 drewnianych kółek, 5 drewnianych krzyżyków i plansza z jutowego sznurka.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Gra kółko i krzyżyk to ciekawa atrakcja na wesele dla dzieci. W zestawie znajduje się 5 drewnianych kółek, 5 drewnianych krzyżyków i plansza z jutowego sznurka.

Produkt dostępny na naszej stronie internetowej to nic innego jak klasyczna gra w kółko i krzyżyk. Zapomnijcie jednak o zwykłych kartkach, czy tablicach. Nasza propozycja to interaktywna gra składająca się z kilku elementów. Pierwszym jest wytrzymały sznurek, który po rozwinięciu uformujecie we wzór klasycznej planszy do gry. Dodatkowo w zestawie znajdują się drewniane elementy w kształcie kółek i krzyżyków, które dzieci wykorzystają w trakcie zabawy. Plansze z powodzeniem możecie rozłożyć na zewnątrz na trawie pobliskiego ogrodu lub w wyznaczonym kąciku sali weselnej. Gwarantujemy wam, że zainteresują się nią nie tylko małe szkraby, ale również dorośli goście. Wykorzystajcie ten pomysł i sprawcie, że to będzie najlepsza impreza na świecie.

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu. Nic więc dziwnego, że wśród całych przygotowań chcecie zatroszczyć się o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Chociaż dekoracje, wasze stroje oraz oprawa jest niezwykle istotna, nie możecie zapomnieć o najmłodszych, zaproszonych gościach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla małych członków waszej rodziny, impreza weselna jest ogromnie ważnym wydarzeniem, w którym chcą wziąć udział. Zdecydowaliśmy się na przygotowanie propozycji, która dostarczy im dużo lepszej zabawy i sprawi, że zapamiętają wasz dzień na zawsze.

Wymiary:
  • plansza ok. 120 x 112 cm,
  • kółko ok. 23 x 23 cm,
  • krzyżyk ok. 27.5 x 27.5 cm.

Zobacz także