NEON LED napis love
search
 • NEON LED napis love
 • NEON LED napis love
 • NEON LED napis love
 • NEON LED napis love
 • NEON LED napis love
 • NEON LED napis love
 • NEON LED napis love

NEON LED napis love Dekoracja ślub wesele

309,98 zł
Brutto
Neon LED w postaci napisu Love, w kolorze białym o ciepłej barwie światła. Idealna dekoracja ślubna.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Neon LED w postaci napisu Love, w kolorze białym o ciepłej barwie światła. Idealna dekoracja ślubna.

Stolik Państwa Młodych w sali weselnej musi się wyróżniać. Kwiaty i pozostałe akcenty, które pozwolą udekorować stolik, i tło muszą być ładne oraz oryginalne jednocześnie. Każda z dekoracji na wesele powinna też być stonowana i pokazywać całemu światu miłość nowożeńców. Neon LED z napisem Love  jest idealnym wyborem – oryginalny, stonowany i doskonały jako tło do zdjęć z Parą Młodą. Ciepłe żółte światło napisu pięknie wyróżni się na tle kwiatów lub białego czy subtelnego różowego tła. Dodatkowo każda weselna dekoracja tego typu będzie eleganckim akcentem sali.

Napis Love LEDowy będzie też pięknym wyrazem miłości nowożeńców, który zobaczy cały świat. Sama dekoracja pięknie się zaprezentuje nad głowami świeżo upieczonego męża i żony, rozświetlając salę. Neon na wesele będzie też doskonale wyglądać jako ten element dekoracji sali, który ma być podkreśleniem charakteru i rangi uroczystości. Świecący napis Love świetnie nadaje się także do sesji ślubnej czy narzeczeńskiej. Jest też doskonałym wyborem, gdy Państwo Młodzi chcą pokazać swoje szczęście gościom i stworzyć niesamowite weselne wspomnienia. Napis LED będzie też pięknie wyróżniającą się dekoracją, która pozwoli nadać weselu niepowtarzalny charakter. Wybierając taki neon, Państwo Młodzi będą mieć pewność, że dekoracja będzie pięknie wyglądać, później stanie się pamiątką przypominającą ten niesamowity i pełen szczęścia dzień.

Informacje:
 • Wymiary: 61 cm wysokość ok. 27,4 cm, długość kabla z wtyczką ok. 3 m.
 • Moc znamionowa: 5V 1A,
 • Napięcie znamionowe: 3V,
 • Moc żarówki: 0,2W.

Neonowy napis Love na ślub

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu zakochanych – jego organizacja bez wątpienia zasługuje na szczególną uwagę. Warto odpowiednio wcześniej zaplanować całe przedsięwzięcie tak, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Zbędny stres związany z przyjęciem weselnym to ostatnie, co powinno spędzać sen z powiek Młodej Parze. Będąc już na etapie planowania swojego ślubu i wesela, można zastanowić się, co zrobić, aby dzień ten pozytywnie zapisał się w pamięci i był wspominany jako wyjątkowe i magiczne wydarzenie. Duże znaczenie ma bowiem nie tylko dekoracja stołów, samochodu, czy kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, ale również ozdoby, które docelowo mają znaleźć się na sali weselnej. Te mogą okazać się strzałem w dziesiątkę lub kompletnym niewypałem. Doskonałą propozycją, która z pewnością oczaruje wszystkich gości jest neonowy napis Love na ślub.

Ledowy napis Love na wesele

Obecnie napis ledowy Love na wesele to chętnie kupowana atrakcja, która cieszy się sporą popularnością. Świecąca ozdoba bez wątpienia zrobi wrażenie na wszystkich zaproszonych osobach, dodatkowo znakomicie prezentując się na zdjęciach. Doda im również nowego znaczenia, podkreślając, iż w tym szczególnym dniu liczy się przede wszystkim miłość. Podświetlany napis Love zwykle ustawiany jest w korytarzu lokalu lub na sali weselnej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zdecydować się na umieszczenie go w ogrodzie – niezależnie od tego, gdzie zostanie postawiony, będzie prezentował się niezwykle okazale i doda całemu wydarzeniu klimatu. Wybierając taką ozdobę, warto zwrócić uwagę na jej wielkość, tak aby bez problemu zmieściła się w miejscu, w którym docelowo powinna stanąć. Co więcej, dobrze jest się upewnić, że napis w żadnym wypadku nie będzie utrudniał przejścia lub korzystania z sali – to szczególnie ważne w przypadku niewielkich lokali.

Neon LED – dekoracja ślubna warta uwagi

Dostępny w naszym sklepie neon LED to znakomita dekoracja dla osób, które planują wesele w stylu glamour i poszukują ciekawych propozycji wpisujących się w tematykę przyjęcia. Styl, w jakim urządzona zostanie zabawa ma jednak niewielkie znaczenie w przypadku napisu Love – ten sprawdzi się znakomicie niezależnie od wyboru Pary Młodej. Nawet w przypadku klasycznego wesela, napis Love będzie pięknie się prezentował.

Zobacz także