Okulary czerwone serca z napisami na wieczór panieński.
search
  • Okulary czerwone serca z napisami na wieczór panieński.
  • Okulary czerwone serca z napisami na wieczór panieński.
  • Okulary czerwone serca z napisami na wieczór panieński.

OKULARY czerwone serca z napisami gadżet foto na Wieczór Panieński

21,98 zł
Brutto

Nieodłączny atrybut każdego udanego wieczoru panieńskiego – nasze okulary w kształcie czerwonych serc z białymi napisami. To doskonały gadżet do robienia zdjęć, który z pewnością uchwyci niepowtarzalne momenty. 

Rodzaj: panna młoda
Ilość

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nieodłączny atrybut każdego udanego wieczoru panieńskiego – nasze okulary w kształcie czerwonych serc z białymi napisami. Zaprojektowane z myślą o niezapomnianych chwilach, te okulary to nie tylko stylowy dodatek, ale także wyjątkowy gadżet. Wybierz spośród trzech dostępnych napisów: Wieczór Panieński, Panna Młoda lub Bride Squad.

Idealny gadżet do zdjęć, stworzy z pewnością niezapomniane wspomnienia. Niech Wasze ujęcia będą pełne radości, pozytywnej energii i luźnej atmosfery. Okulary pasują do różnych stylizacji! Wybierz napis, który najlepiej oddaje atmosferę wieczoru - "Wieczór Panieński" dla uczczenia przyszłej panny młodej, "Panna Młoda" dla niej samej lub "Bride Squad" dla druhen. 

To doskonały gadżet do wykorzystania podczas sesji zdjęciowej, który zapewni Wam zabawne i wyjątkowe ujęcia. Będzie także znakomitym akcentem na wieczór panieński na mieście, bo od razu zdradzi, że jesteście częścią imprezy. A po zabawie, każda z Was może zachować go jako piękną pamiątkę z tego ważnego wieczoru.

Wymiary:

  • szerokość oprawki 14 centymetrów, wysokość oprawki 6 centymetrów, długość zausznika 13 centymetrów.

Zobacz także