Elegancka księga gości ślubnych. Minimalistyczna księga gości na wpisy i zdjęcia.
search
  • Elegancka księga gości ślubnych. Minimalistyczna księga gości na wpisy i zdjęcia.

KSIĘGA GOŚCI na ślub i wesele Klasyczna Elegancja BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga gości weselnych to perfekcyjne połączenie stylu, elegancji i funkcjonalności. Dzięki możliwości personalizacji i wyboru między białymi a czarnymi kartkami, staje się ona nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także piękną pamiątką. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości na ślub i wesele to niezastąpiony element każdej uroczystości. Pozwala na zebranie niezapomnianych wspomnień od bliskich i przyjaciół. Jest to nie tylko praktyczny dodatek, ale także piękna pamiątka, która przez lata będzie przypominać o tym szczególnie ważnym dniu. 

Personalizowana księga gości charakteryzuje się minimalistycznym, ale zarazem eleganckim designem. Dostępna w dwóch wersjach – z białymi lub czarnymi kartkami – pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji i stylu wesela. Na okładce, wykonanej z wysokiej jakości materiału, widnieje personalizowany nadruk z datą ślubu oraz imionami nowożeńców. Na środku znajduje się tekst "NASZ DZIEŃ ŚLUBU". Pod nim widać subtelne serduszko, które dodaje całości charakteru. Jeszcze niżej znajduje się napis "Księga gości" wykonany czcionką podobną do odręcznego pisma. Księga posiada solidną oprawę, która zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Jej elegancki i klasyczny design doskonale wpasuje się w wystrój każdego przyjęcia.

Księga gości idealnie sprawdzi się na każdym weselu, stając się centralnym punktem, gdzie goście mogą zostawiać swoje życzenia, wspomnienia i refleksje. Jest to również doskonały prezent dla pary młodej, który będzie im przypominał o obecności bliskich w tym niezwykłym dniu. Dzięki możliwości personalizacji, księga staje się unikalnym i niezapomnianym dodatkiem, który można dostosować do stylu wesela.

Wymiary:

  • 22 cm x 31 cm
  • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także