Eleganckie pudełko welurowe na obrączki. Złoty nadruk z inicjałami.
search
  • Eleganckie pudełko welurowe na obrączki. Złoty nadruk z inicjałami.
  • Miejsce na obrączki ślubne. Pudełko welurowe z nadrukiem.
  • Piękne welurowe pudełko na obrączki. Złote inicjały Pary Młodej.

PUDEŁKO na obrączki welur personalizowane

36,98 zł
Brutto

Pudełko na obrączki to niezwykle przydatny przedmiot w dniu ślubu i długo po nim. Miękkość weluru, połyskujące detale i osobista dedykacja, wszystko to łączy się w spójną całość, która w subtelny sposób dopełnia ślubną estetykę, dodając jej wyrafinowania i klasy. Jest to pudełko, które nie tylko zabezpieczy, ale i wyeksponuje obrączki ślubne.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

W dniu tak ważnym, jak ślub, każdy element powinien odzwierciedlać głębię zaangażowania i wzajemne oddanie. Pudełko na obrączki, uosabiające tradycję i elegancję, jest kluczowym akcentem tej ceremonii, przechowując symbol wierności i miłości – obrączki ślubne. Starannie wybrane, nie tylko zabezpiecza te cenne przedmioty, ale również służy jako niepowtarzalny element dekoracyjny, podkreślający uroczysty charakter wydarzenia.

Wykonane z najwyższej jakości welurowego materiału, pudełko o kremowo-szarym odcieniu jest niezwykle przyjemne w dotyku. Przyciągające wzrok złocone inicjały wypisane stylową czcionką, błyszczą na wieku pudełka i nadają mu indywidualnego charakteru. Jednocześnie sygnalizują, że zawartość jest dedykowana wyłącznie jednej, wyjątkowej parze. Wnętrze pudełka, w kształcie serca, zostało zaprojektowane z myślą o eleganckiej prezentacji obrączek, a jednocześnie ich ochronie. 

Pudełko znajdzie swoje zastosowanie jako niezbędny element podczas ceremonii zaślubin, będąc nie tylko praktycznym, ale przede wszystkim symbolicznym detalem. Jego obecność podczas wymiany obrączek nie tylko ułatwia ten akt, ale także wzbogaca go o dodatkowy wymiar estetyczny. Po ślubie, pudełko to może zostać wykorzystane jako elegancki schowek na obrączki, przypominając o szczęściu i miłości.

Wymiary:

  • 7,5 cm x 5,5 cm x 3 cm

Zobacz także