Personalizowany notatnik ślubny. Prezent dla narzeczonych.
search
  • Personalizowany notatnik ślubny. Prezent dla narzeczonych.
  • Notatnik przedślubny z imionami. Prezent ślubny dla Pary Młodej.

NOTATNIK ślubny z imionami Przedślubne Zapiski

36,98 zł
Brutto

Notatnik ślubny to niezbędnik każdej pary przygotowującej się do zawarcia związku małżeńskiego. Imiona i data na okładce czynią go unikatowym świadectwem ich drogi do ołtarza.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Okres przedślubnych przygotowań to czas szczegółowego planowania i marzeń o idealnym dniu. Warto wspomóc przyszłe małżeństwo i podarować im praktyczny prezent dla narzeczonych. Idealnie sprawdzi się do tego notatnik ślubny, towarzysz tych wszystkich ważnych momentów, przechowujący pomysły i plany Pary Młodej.

Notatnik z białą okładką wyróżnia się piękną ilustracją ślubnego bukietu. Elegancka kompozycja kwiatowa zachowana jest w ciepłych, pastelowych barwach różu, bieli i zieleni. Bukiet składa się z róż, kwiatów polnych i liści — wszystkie elementy wykonane zostały we współgrających kolorach. Nad grafiką znajduje się personalizowany napis z imionami Pary Młodej wypisany delikatną czcionką w odcieniu pasującym do obrazka. Na dole okładki widnieje tekst "Przedślubne zapiski" oraz data ślubu. W środku, kartki w kratkę tylko czekają, by zostać zapisane. Notatnik jest wykończony praktyczną białą gumką, która zapobiega samoczynnemu otwieraniu się notatnika i utrzymuje jego estetyczny wygląd. Dodatkowo, notatnik ślubny został wyposażony w białą wstążkę do zaznaczania wpisów. 

Notatnik jest idealnym prezentem dla narzeczonych planujących ślub, umożliwiającym zapisywanie ważnych notatek i inspiracji. Sprawdzi się zarówno podczas spotkań z podwykonawcami, jak i w domowym zaciszu, gdy będą snute plany na przyszłe życie. To przedmiot, który może służyć nie tylko jako praktyczne narzędzie, ale również jako pamiątka wypełniona wspomnieniami z czasu przygotowań do jednego z najważniejszych dni w życiu.

Wymiary:

  • 21 cm x  14 cm x 1,5 cm
  • Kartki A5
  • 96 kartek

Informacje:

  • Notatnik posiada kartki w kratkę
  • Pakowany jest w ochronną folię

Zobacz także