Małe pudełko drewniane na obrączki personalizowane.
search
  • Małe pudełko drewniane na obrączki personalizowane.

PUDEŁKO małe na obrączki Nowoczesny Ślub

48,98 zł
Brutto

Pudełko na obrączki ślubne oferuje minimalistyczny design, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi trendami weselnymi. Wykonane z solidnego materiału zabezpiecza najcenniejsze symbole związku – obrączki. Etykieta z personalizowanymi szczegółami, takimi jak imiona i data, sprawia, że pudełko jest nie tylko praktycznym, ale i pamiątkowym akcentem. Wewnątrz pudełka, obrączki spoczywają na miękkiej, ochronnej podszewce, która zapewnia ich prezentację w estetyczny sposób. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Małe pudełko na obrączki ślubne to subtelny, ale istotny element ceremonii. Pudełko jest łatwe do otwarcia, a zarazem wystarczająco bezpieczne, aby obrączki pozostały na swoim miejscu aż do chwili wymiany przez parę młodą.  To prosta, ale znacząca część weselnego dnia, która przetrwa próbę czasu.

Jasne, z delikatnym wnętrzem, które zapewnia bezpieczne przechowywanie i prezentację obrączek, jest nie tylko praktyczne, ale i wizualnie dopasowane do tematyki ślubu. Spersonalizowana etykieta z imionami narzeczonych i datą ich wyjątkowego dnia nadaje mu osobisty charakter i sprawia, że pudełko staje się integralną częścią uroczystości. Wnętrze pudełka, wyściełane miękkim materiałem, chroni obrączki przed zarysowaniami i pozwala bezpiecznie je przenosić do ołtarza. Rozmiar skrzyneczki jest idealny, aby pasować do dłoni świadka lub druhny, co sprawia, że jest wygodne w użyciu podczas najważniejszych momentów. Prostota i funkcjonalność tego pudełka czynią je niezastąpionym dodatkiem do ceremonii.

Po ślubie, pudełko może służyć jako trwałe miejsce do przechowywania obrączek, gdy nie są one noszone. Może również stać się małym elementem dekoracyjnym w sypialni lub miejscem, w którym para młoda będzie przechowywać inne drobne pamiątki ze swojego ślubu.

Wymiary:

  • 10 cm x 8 cm x 5 cm.

Ważne:

  • do pudełka dołączamy wstążkę szarpaną w beżowym odcieniu.