Personalizowana naklejka na ślubne lustro.
search
  • Personalizowana naklejka na ślubne lustro.

NAKLEJKA weselna powitalna na lustro z imionami Pary Młodej i datą

69,98 zł
Brutto

Ta powitalna naklejka weselna to nowoczesny sposób na powitanie gości w dniu ślubu. Zaprojektowana, aby umieścić na lustrze, staje się centrum uwagi przy wejściu, serdecznie witając każdego przybyłego. Dzięki prostej, ale wyrazistej czcionce na przezroczystym tle, naklejka ładnie komponuje się z otoczeniem, nie przytłaczając go. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Naklejka na lustro, z personalizowanym powitaniem, to stylowy sposób na dodanie osobistego charakteru do ślubnej scenerii.  To drobny detal, który dodaje głębi wrażeniom gości już od progu.

Imiona nowożeńców oraz data ceremonii, przedstawione na eleganckim tle, informują gości o tym wyjątkowym dniu, jednocześnie dodając atmosfery i blasku do miejsca przyjęcia. Estetyczny i nowoczesny design naklejki sprawia, że pasuje ona do każdego wnętrza, a jej umiejscowienie na lustrze tworzy efekt głębi i przestronności. Jest to kreatywne rozwiązanie, które zapewnia, że powitanie jest nie tylko widoczne, ale staje się również integralną częścią dekoracji weselnych. Prosty montaż i demontaż naklejki to jej dodatkowy atut. Można ją łatwo usunąć po zakończeniu imprezy, co sprawia, że jest to rozwiązanie bez obaw dla miejsca przyjęcia.

Naklejka ta to więcej niż dekoracja – to osobiste przesłanie od pary młodej, które pozostaje w pamięci zaproszonych. Oferuje unikalne połączenie estetyki i funkcjonalności, podkreślając wagę dnia, w którym dwie ścieżki życia łączą się w jedną wspólną drogę.

Wymiary:

  • 60 x 45 cm (idealnie sprawdzi się na lustro o wymiarach 50x70cm)

Zobacz także