DESKA długa przepis na małżeństwo kreatywny prezent na rocznicę ślubu
search
  • DESKA długa przepis na małżeństwo kreatywny prezent na rocznicę ślubu

DESKA długa przepis na małżeństwo kreatywny prezent na Rocznicę Ślubu

55,00 zł
Brutto
Długa deska z personalizacją na rocznicę ślubu to doskonały pomysł na prezent nie tylko z okazji 5 rocznicy. W końcu drewno jest symbolem trwałości, ale i rodzinnych więzi, zatem taki podarunek niezależnie od stażu małżeństwa będzie doskonały. Może być dekoracją, ale i elementem użytkowanym na co dzień.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Długa deska z personalizacją na rocznicę ślubu to doskonały pomysł na prezent nie tylko z okazji 5 rocznicy. W końcu drewno jest symbolem trwałości, ale i rodzinnych więzi, zatem taki podarunek niezależnie od stażu małżeństwa będzie doskonały. Może być dekoracją, ale i elementem użytkowanym na co dzień.

Opis:
  • Długa deska z personalizacją na rocznicę ślubu jest wykonana w całości z drewna. Na jej pełnej długości znajdzie się nadruk, przez co deska będzie miała ozdobny charakter. Na górze znajdzie się napis: Przepis na szczęśliwe małżeństwo i nazwisko małżonków. Każdy człon jest zapisany nie tylko innej wielkości czcionką, ale i innym stylem, co urozmaica design. Po owym napisie znajdzie się ów przepis z miniaturowymi grafikami. Na udane małżeństwo składać się będą: 3 szklanki śmiechu, 2 łyżki czułości, 1 szklanka przyjaźni, 5 łyżeczek miłości, 3 szklanki zaufania i 4 szklanki nadziei. Składniki już znacie, a poniżej małżonkowie znajdą treść przepisu. Na końcu umieścimy życzenia: Szczęśliwych kolejnych lat, a także Wasz podpis i datę rocznicy ślubu. Długa deska z personalizacją na rocznicę ślubu jest elementem, od którego trudno oderwać wzrok. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni.
Zastosowanie:
  • Chcecie, aby Waszym znajomym czy członkom rodziny małżeństwo upływało w zgodzie pod znakiem wspólnego gotowania lub smakowania potraw? Podarujcie im długą deskę z personalizacją na rocznicę ślubu. Taki prezent może im posłużyć do przygotowywania śniadania do łóżka. W końcu na desce można postawić przygotowane kanapki czy jajecznicę. A do tego dołożyć mały kwiatek w wazoniku. Oczywiście deskę można potraktować praktycznie i kroić na niej, szatkować zarówno warzywa, jak i owoce czy nawet mięso. Wszystko zgodnie z zasadą: przez żołądek do serca. Długa deska z personalizacją na rocznicę ślubu może również zostać zawieszona na ścianie albo wieszaku kuchennym jako dekoracja. W końcu posiada nawet odpowiedni otwór. Deska będzie zawsze przypominać małżonkom o tym, co jest najistotniejsze, by nawet po latach być udanym małżeństwem.          
Wymiary:
  • 59 cm x 15 cm x 1,5 cm.

Zobacz także