Plan stołów personalizowana rozpiska gości. Dekoracja z kolekcji Only Love.
search
  • Plan stołów personalizowana rozpiska gości. Dekoracja z kolekcji Only Love.
  • Rozpiska gości personalizowana na wesele.

ŚCIANKA wisząca dekoracja plan stołów Only Love

139,98 zł
Brutto

Wisząca dekoracja z planem stołów "Only Love" łączy w sobie funkcjonalność z nowoczesnym designem. Dobrze widoczne oznaczenia stołów ułatwiają gościom weselnym szybkie znalezienie swojego miejsca, a minimalistyczne zdobienia na dole ścianki dodają subtelnej ozdoby. Słowo "love" wyraża główny motyw dnia - miłość i świętowanie jej obecności w życiu pary młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ścianka z planem stołów "Only Love" to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które ułatwia gościom odnalezienie ich miejsc na weselu. Jest to zarówno praktyczny element organizacyjny, jak i dekoracyjny, który dodaje charakteru każdemu przyjęciu. Jest to więcej niż tylko element informacyjny - to symbol miłości, który trwa.

Wyraźna czcionka i czytelny układ ułatwiają orientację, a całość prezentuje się jako harmonijny element dekoracyjny. Słowo "love" u dołu dodaje całości ciepłego charakteru, który współgra z atmosferą weselną. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, ta ścianka nie tylko informuje, ale też zdobi przestrzeń, w której się znajduje. Można ją zawiesić w widocznym miejscu, dzięki czemu staje się częścią dekoracji i wprowadza gości w miły nastrój, zanim jeszcze zasiądą do stołu. 

Po zakończeniu uroczystości, ścianka z planem stołów może zostać jako pamiątka dla pary młodej. Stylowy design sprawia, że jest to nie tylko element jednorazowego użytku, ale też miła wspomnieniowa dekoracja, która może znaleźć swoje miejsce w domu nowożeńców, przypominając o pięknym dniu ich ślubu.

Wymiary:

  • ok. 150 x 60 cm