Świeca ze zdjęciem pary. Prezent dla ukochanej osoby.
search
  • Świeca ze zdjęciem pary. Prezent dla ukochanej osoby.
  • Zapachowa świeca w słoiku. Prezent dla drugiej połówki.

ŚWIECA ze zdjęciem miłosny prezent dla ukochanej osoby

59,98 zł
Brutto

W tym roku, podaruj swojej ukochanej niezwykły prezent na Walentynki - naszą wytworną świecę zapachową w szklanym słoiku. Ta elegancka świeca nie tylko ozdobi wnętrze, ale także wyrazi Twoje najgłębsze uczucia w sposób subtelny, romantyczny i trwały.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zapewnij swojej ukochanej niezapomnianą niespodziankę na Walentynki - wybierz naszą wyjątkową świecę zapachową w szklanym słoiku. Ta romantyczna i elegancka świeca to idealny prezent, który wyrazi Twoje głębokie uczucia w niesamowity sposób.

Nasza świeca zapachowa w szklanym słoiku została stworzona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jej szklana osłonka dodaje elegancji i sprawia, że staje się ona piękną ozdobą każdego wnętrza. Co więcej, kiedy zapalisz tę świecę, jej delikatny i przyjemny zapach wypełni pomieszczenie nutami słodyczy i miłości, tworząc idealną atmosferę do romantycznej kolacji przy świecach czy wieczoru we dwoje. Na etykiecie świecy znajduje się również wasze zdjęcie i napis "KOCHAM CIĘ", który dodaje jej osobistego charakteru i sprawia, że przekazuje Twoje uczucia w sposób jedyny w swoim rodzaju.

Ta świeca zapachowa w szklanym słoiku to nie tylko prezent, ale także symbol Waszej miłości i troski o siebie nawzajem. Jej obecność w domu będzie przypominać o Waszych wspólnych chwilach i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Podaruj swojej ukochanej coś, co będzie miało trwały wpływ na jej nastrój i uczucia. To prezent, który na pewno zdobędzie serce Twojej ukochanej.

Wymiary:

  • 340 g

Zobacz także