PLAKAT ślubny powitalny na salę Sensual 50x70cm
search
  • PLAKAT ślubny powitalny na salę Sensual 50x70cm
  • PLAKAT ślubny powitalny na salę Sensual 50x70cm

PLAKAT ślubny powitalny na salę Sensual 50x70cm

49,98 zł
Brutto
Nasz elegancki plakat ślubny nie tylko wita gości w wyjątkowy sposób, ale też dodaje wyjątkowości każdej chwili. Dzięki niemu każdy krok na Twojej uroczystości stanie się niezapomnianą pamiątką, a magia tego dnia będzie trwać wiecznie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nasz elegancki plakat ślubny nie tylko wita gości w wyjątkowy sposób, ale też dodaje wyjątkowości każdej chwili. Dzięki niemu każdy krok na Twojej uroczystości stanie się niezapomnianą pamiątką, a magia tego dnia będzie trwać wiecznie.

Ozdobny plakat ślubny stworzony, by powitać gości weselnych w niezwykle stylowy sposób. Motyw kwiatowy, pełen delikatności został przedstawiony w konturowych kształtach i pastelowych kolorach beżu. Stanowi idealną dekorację nie tylko na wesela w stylu rustykalnym, ale również eleganckim czy nowoczesnym. Jest on doskonałym połączeniem tradycji z nowoczesnością, tworząc idealne dopełnienie dla każdej sali weselnej.  Centrum plakatu zdobi tekst napisany ozdobną, wyrafinowaną czcionką:

Witamy gości weselnych,

imiona pary,

data uroczystości.

Elegancki plakat ślubny stanowi nie tylko wyjątkowy element dekoracyjny, ale również serdeczne powitanie dla gości, którzy przybywają świętować ten wyjątkowy dzień. Jego delikatna estetyka nie tylko wprowadza w romantyczną atmosferę uroczystości, ale też tworzy idealne tło dla niezapomnianych zdjęć. Plakat można wykorzystać jako rekwizyt do plenerowej sesji ślubnej.  Po zakończonym weselu ten wyjątkowy akcent może ozdobić wnętrze domu, przynosząc uśmiech na twarz za każdym razem, gdy na niego spojrzycie.
Wymiary:
  • 50 cm x 70 cm.
  • Plakat wysyłamy zwinięty w rulon w tubie zabezpieczającej.

Zobacz także