Aranżacja weselnego stołu z kolekcji Romantyczna. Idealnie sprawdzi się do dekoracji wesela w każdym stylu.
search
  • Aranżacja weselnego stołu z kolekcji Romantyczna. Idealnie sprawdzi się do dekoracji wesela w każdym stylu.
  • Prezent dla świadka w kraftowym pudełku. Wewnątrz znajduje się ciekawa zawartość.

PREZENT dla świadka podziękowanie w pudełku Romantyczny Ślub

54,98 zł
Brutto
Elegancki prezent w ramach podziękowania dla świadka w formie prezentowego zestawu z ciekawą zawartością. W środku znajdują się ciekawe upominki dla super świadka, które są dodatkowo bardzo praktyczne. Podarujcie świadkowi wyjątkowy prezent, który zapamięta na długo. Podziękowanie dla bliskiej osoby powinno być oryginalne, ponieważ bliska osoba pomaga w przygotowaniach do ślubu.


Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancki prezent w ramach podziękowania dla świadka w formie prezentowego zestawu z ciekawą zawartością. W środku znajdują się ciekawe upominki dla super świadka, które są dodatkowo bardzo praktyczne. Podarujcie świadkowi wyjątkowy prezent, który zapamięta na długo. Podziękowanie dla bliskiej osoby powinno być oryginalne, ponieważ bliska osoba pomaga w przygotowaniach do ślubu, bierze udział w uroczystości.

Opis:
  • Prezent dla świadka w kraftowym pudełku, które prezentuje się bardzo elegancko. Wewnątrz pudełka umieścimy wypełnienie w jasnej kolorystyce. W środku umieścimy skarpetki, brelok w kształcie otwieracza do piwa oraz mleczne czekoladki. Skarpety są w czarnym kolorze, wzbogacone o napis super świadek, wraz z grafiką, która przedstawia wąsy. Otwieracz do butelek jest również w czarnym kolorze, tematycznie posiada taką samą grafikę jak skarpetki. W zestawie znajdują się również smaczne mleczne czekoladki, z belgijskiej czekolady, które są w złotym papierku. Dodatkowo wnętrze wzbogaca personalizowana etykieta, która wykonana jest z czerpanego papieru. Na niej widnieją inicjały Pary Młodej wewnątrz wianka. Poniżej znajduje się imię napis Najlepszy świadek na świecie. Dodatkowo personalizacji podlegają imiona Młodej Pary oraz data ślubu. 

Zastosowanie:
  • Wyjątkowy prezent dla świadka w postaci zestawu prezentowego w pudełku. W elegancki sposób podziękujecie za świadkowanie, otrzymaną pomoc, wsparcie i dobre rady. Prezent w kraftowym pudełku prezentuje się bardzo elegancko, a świadek będzie zachwycony takim upominkiem. Z pewnością bardzo spodoba mu się zawartość prezentu w postaci skarpet i otwieracza do piwa w czarnym kolorze z napisem Super Świadek. Dodatkowo na pewno przypadną mu do gustu mleczne czekoladki, wykonane z belgijskiej czekolady. Upominek dla świadka powinien być elegancki, ponieważ bliska osoba pomaga w organizacji wesela, czy zawsze posłuży dobrym słowem i radą. Obdarowana osoba pewnie poczuje się wyróżniona, gdy otrzyma taki prezent, a skarpetki będzie nosić dumnie, podkreślając, że jest super świadkiem. Dodatkowo otwieracz do piwa pełni również funkcję breloczka. 
Wymiary:
  • pudełko: 15 × 15 × 5 cm
  • skarpety: 41-43.

Zobacz także