OTWIERACZ bambusowy oryginalne pytanie do świadka
search
  • OTWIERACZ bambusowy oryginalne pytanie do świadka

OTWIERACZ bambusowy oryginalne pytanie do świadka Frak

24,98 zł
Brutto

Otwieracz metalowy personalizowany „Czy zostaniesz moim świadkiem” to propozycja prezentu dla potencjalnego świadka. Osoba, która go otrzyma na pewno nie odmówi! Od razu wypijecie toast za kolejne „tak”! Zatem to świetny pomysł na oryginalny podarunek.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Otwieracz metalowy personalizowany „Czy zostaniesz moim świadkiem” to propozycja prezentu dla potencjalnego świadka. Osoba, która go otrzyma na pewno nie odmówi! Od razu wypijecie toast za kolejne „tak”! Zatem to świetny pomysł na oryginalny podarunek.

Opis:
  • Otwieracz metalowy personalizowany „Czy zostaniesz moim świadkiem” jest sposobem na zadanie tego jakże ważnego pytania bez słów. Nie musisz nic mówić, bo napis wyraża wszystko. Wystarczy, że podasz otwieracz osobie, którą wybrałeś na świadka. Otwieracz jest zaokrąglony z dwóch stron, a jego powierzchnia to szczotkowany metal. Oczywiście znajduje się tam również wspomniany już napis. Ów grawer to nie wszystko, bowiem nad pytaniem będzie bezpośredni zwrot do świadka, a więc nadrukujemy imię osoby, którą prosisz o pełnienie tej zaszczytnej funkcji. Ponadto znajdzie się tam także elegancka grafika, a mianowicie smoking, a dokładnie fragment marynarki, koszuli z guzikami i muszka. Z każdej strony wykonany jest otwór, z jednej okrągły, a z drugiej klasyczny, służący do otwierania kapsli. Taki otwieracz zachwyca elegancją, jak i dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół.
Zastosowanie:
  • Otwieracz metalowy personalizowany „Czy zostaniesz moim świadkiem” możesz wręczyć w czasie wieczoru kawalerskiego. Oczywiście okazji ku temu może być zdecydowanie więcej. Jedną z nich będzie zwykłe spotkanie w Twoim domu, podczas którego wyciągniesz piwo, a następnie podasz zaproszonej osobie otwieracz, prosząc o jego otwarcie. Na pewno w tym momencie zauważy pytanie i nie będzie miał serca odmawiać. Wtedy możesz zażartować, że czas wznieść toast za kolejne „tak”. Świadek może mieć go ze sobą w dniu wesela. W końcu przed wyjazdem samochodem z kierowcą i tradycyjnymi wykupinami panny młodej, czy innymi przedślubnymi rytuałami możecie jeszcze wypić po małym piwku. W ten sposób Ty zapewnisz świadkowi przydatny gadżet, a świadek Tobie – odrobinę luzu. Otwieracz metalowy stanie się eleganckim dodatkiem do kuchni świadka. Może go powiesić na wieszaczku. Dzięki dwóm otworom sprawdzi się nie tylko do otwierania kapsli, ale również mocna zakręconych butelek z wodą czy napojami.
Wymiary
  • 17,8×4×1 cm  

Zobacz także