Kartka na ślubne podziękowanie dla gości.
search
  • Kartka na ślubne podziękowanie dla gości.
  • Kartka personalizowana z kodem qr i zdjęciem Pary Młodej. Podziękowanie na ślub.
  • Dostęp do fotogalerii poprzez kod qr link do strony. Podziękowanie ślubne dla gości.

KARTKA podziękowanie ślubne z fotogalerią kod QR

14,98 zł
Brutto
Kartka z podziękowaniem dla gości weselnych z kodem QR i linkiem do strony internetowej jest nowoczesnym i eleganckim sposobem na podzielenie się radością z ważnego dnia i ułatwienie dostępu do wspólnych wspomnień. Jest to zarówno funkcjonalne, jak i emocjonalne podziękowanie, które z pewnością zostanie docenione przez wszystkich uczestników uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prezentowana kartka z podziękowaniem dla gości weselnych to elegancka forma wyrażenia wdzięczności pary młodej za współdzielenie radosnego dnia ślubu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które łączy tradycyjną elegancję z nowoczesną technologią.

Kartka zawiera miejsce na romantyczne zdjęcie pary młodej. Na kartce widnieją imiona nowożeńców oraz data ślubu, co sprawia, że podziękowanie jest spersonalizowane i będzie łatwe do zapamiętania przez gości. Ciepłe słowa podziękowania są wyrazem szacunku i docenienia obecności gości. Tekst jest sformułowany w taki sposób, aby każdy, kto otrzyma tę kartkę, poczuł się wyjątkowo i doceniony. Innowacyjnym elementem jest kod QR, który, po zeskanowaniu przez smartfon, przekierowuje gości na specjalnie przygotowaną stronę internetową. Link do strony internetowej umieszczony zarówno w formie kodu QR, jak i tekstowego URL, zapewnia dostęp do online galerii zdjęć ze ślubu. Jest to wygodny sposób na podzielenie się wspomnieniami z dnia ślubu.

Dzięki kodowi QR i linkowi, goście mogą bez trudu przeglądać i pobierać zdjęcia ze ślubu, co jest szczególnie cenne, jeśli chcą zachować te wspomnienia. Pary młode nie muszą zajmować się rozsyłaniem zdjęć indywidualnie; goście sami wybierają, które zdjęcia chcą pobrać. Kartka z podziękowaniem jest stylowym akcentem, który uzupełnia elegancki charakter uroczystości. Użycie kodu QR w połączeniu z dostępem do galerii online to nowoczesne rozwiązanie, które jest w pełni zgodne z cyfrowym stylem życia wielu gości.

Zobacz także