PREZENT Pieniądze Ukryte w Mapie Świata personalizowane (+ ramka)
search
 • PREZENT Pieniądze Ukryte w Mapie Świata personalizowane (+ ramka)
 • PREZENT Pieniądze Ukryte w Mapie Świata personalizowane (+ ramka)
 • Symboliczny prezent dla nowożeńców mapa świata

PREZENT Mapa świata personalizowana na pieniądze dla Młodej Pary

44,98 zł
Brutto
Rewelacyjny pomysł na wręczenie prezentu ślubnego w bardzo oryginalny sposób! To wspaniały rozwiązanie, które zapadnie w pamięci Młodej Pary na długo! Nietuzinkowa oprawa pieniędzy w prezencie dla Młodej Pary, która po opróżnieniu z banknotów zostanie z Nowożeńcami na zawsze jako piękny obrazek.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rewelacyjny pomysł na wręczenie prezentu ślubnego w bardzo oryginalny sposób! To wspaniały rozwiązanie, które zapadnie w pamięci Młodej Pary na długo! Nietuzinkowa oprawa pieniędzy w prezencie dla Młodej Pary, która po opróżnieniu z banknotów zostanie z Nowożeńcami na zawsze jako piękny obrazek.

Opis:

 • jasna, elegancka rama a wewnątrz na papierze ekologicznym, kraftowym umieszczone jest ozdobne, wykonane nowoczesną czcionką hasło: „Każda podróż zaczyna się od... pierwszego kroku”. A pod spodem "Powodzenia w tym najważniejszym życzą ...".

 • w środku na ozdobnej tekturze, starannie wycięta jest specjalną metodą elegancka mapa świata.

 • specjalnie na Wasze zamówienie personalizujemy obrazek umieszczając na nim, imiona Młodej Pary, datę ich zaślubin oraz podpis osób wręczających podarunek.

Zastosowanie:

 • taki prezent zwróci uwagę gości i będzie wyróżniał się na tle innych podarunków.

 • wyjątkowa spersonalizowana pamiątka, która po wyciągnięciu pieniążków, dalej będzie wyglądać rewelacyjnie na ścianie w mieszkaniu.

 • w tym sezonie ślubnym, ciekawym trendem jest wręczanie pieniążków w nowatorski sposób, banknoty ukryte pod mapą świata, świetnie będą nawiązywać do tego trendu.

 • mapa sprzedawa jest bez pieniędzy widocznych na zdjęciu, sami decydujecie ile gotówki "włożyć" do środka.

Wymiary:

 • format A4

Ważne:

 • produkt jest personalizowany, wysyłany po wpłacie na konto.


Weselny prezent w nietuzinkowej oprawie

Małżeństwo to podróż, związek to droga, która ma swój start i swoją metę. W momencie zawierania związku małżeńskiego zakochani nie myślą o końcu tej drogi, zamiast tego wolą cieszyć się chwilą obecną i tym co jeszcze przed nimi.

Prezenty ślubne

Ślub to zaproszenia ślubne, ślub to prezenty. Każda osoba zaproszona na świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia razem z nowożeńcami, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że trzeba wręczyć prezent. W obecnych czasach tym prezentem najczęściej jest gotówka. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Para młoda kupi to czego naprawdę potrzebuje. Może będzie to coś do kuchni albo salonu, a może wymarzona podróż poślubna. Nigdy nie wiadomo, czy para nie ma różnych problemów, którymi nie dzieli się ze światem. Wtedy pieniądze mogą przydać się na przykład na leczenie niepłodności. Pieniądze to bardzo przydatny prezent, w każdych okolicznościach.

W czym wręczyć pieniądze?

Bardzo często pojawia się problem, w czym wręczyć pieniądze. Zwykła koperta wydaje się nudna i... jest nudna. Chcąc podarować pieniądze w prezencie weselnym warto wykazać się większą kreatywnością. I tutaj z pomocą przychodzi personalizowana mapa świata, to znaczy prezent dla nowożeńców mapa świata, która ma za zadanie stanowić oprawę na pieniądze, a dokładniej banknoty, dla młodej pary. Pieniądze zostaną wyjęte i dobrze spożytkowane, a oprawa pozostanie i będzie cieszyć oczy jeszcze przez wiele miesięcy. Z pewnością każda panna młoda i każdy pan młody będzie zauroczony taką formą prezentu.

Prezent jest oczywiście w pełni spersonalizowany, a dodatkowo stworzony z poszanowaniem ekologii i środowiska naturalnego. Prezenty dla młodej pary zdecydowanie inaczej wyglądały kiedyś, a zdecydowanie inaczej wyglądają dziś. Kiedyś wręczało się prezenty praktyczne, które miały wspomóc prowadzenie gospodarstwa domowego. Pralka, żelazko, ekspres do kawy. Dziś, za przyczyną przemian kulturowych, młodzi często mieszkają ze sobą już przed ślubem i posiadają wyposażenie mieszkania. Dlatego kreatywne wręczenie pieniędzy w oryginalnej oprawie to znakomity pomysł na weselny podarunek.

Zobacz także