Personalizowana kartka na ślub dla nowożeńców z motywem kwiatów - eleganckie życzenia na wesele
search
  • Personalizowana kartka na ślub dla nowożeńców z motywem kwiatów - eleganckie życzenia na wesele
  • Personalizowana kartka na ślub dla nowożeńców z motywem kwiatów - eleganckie życzenia na wesele
  • Personalizowana kartka na ślub dla nowożeńców z motywem kwiatów - eleganckie życzenia na wesele

KARTKA z gratulacjami i życzeniami Dla Nowożeńców Białe Kwiaty

18,98 zł
Brutto
Kartka okazjonalna dla nowożeńców z piękną kwiatową grafiką. Idealne uzupełnienie prezentu ślubnego dla zaprzyjaźnionej Pary. W zestawie znajduje się koperta, dzięki temu wewnątrz możecie umieścić również prezent w postaci pieniędzy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kartka okazjonalna dla nowożeńców z piękną kwiatową grafiką. Idealne uzupełnienie prezentu ślubnego dla zaprzyjaźnionej Pary. W zestawie znajduje się koperta, dzięki temu wewnątrz możecie umieścić również prezent w postaci pieniędzy. Kartka okolicznościowa jest w modnej kolorystyce, wpisuje się w najnowsze trendy. 

Opis:
  • Okazjonalna kartka wykonana z wysokiej jakości papieru. Na głównej stronie, jak również wewnątrz kartki umieścimy efektowną grafikę, która pochodzi z kolekcji Białe Kwiaty. Obejmuje ona takie elementy jak motyw kwiatów gipsówki, eustomy, ale również liście eukaliptusa i paproci. Na okładce widnieją poniższe napisy:
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA
imiona nowożeńców
W DNIU ŚLUBU
Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI
PODPIS
DATA
  • Natomiast w środku kartki okolicznościowej znajduje się po lewej stronie cytat Jana Pawła II, a po prawej stronie umieścimy życzenia z okazji ślubu. Napisy wykonamy dekoracyjną czcionką, która prezentuje się bardzo efektownie, nowocześnie i elegancko.
DZWONY BIJĄ JAK SZALONE,
MARSZ WESELNY W USZACH BRZMI.
MŁODY MĘŻU PRZYTUL ŻONĘ,
NIECHAJ CAŁA ZIEMIA GRZMI.
MŁODA ŻONO PRZYTUL MĘŻA,
TWEJ MIŁOŚCI BARWNY KWIAT.
NIE POTRZEBA WAM ORĘŻA,
U STÓP MACIE CAŁY ŚWIAT.

Zastosowanie:
  • Personalizowana kartka to nowoczesny dodatek do uzupełnienia prezentu ślubnego. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla Nowożeńców. Nowoczesna grafika z kwiatowym motywem świetnie wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Podarujcie bliskim niezwykły, osobisty prezent, a kartka okolicznościowa z personalizacją z pewnością ich pozytywnie zaskoczy. Personalizowany prezent zostanie doceniony przez obdarowane osoby, ponieważ zostanie wykonany na specjalne życzenie. W zestawie znajduje się dopasowana biała koperta, dlatego kartka będzie gotowa do wręczenia na prezent. Wewnątrz kartki znajdują się już wpisane życzenia dla Pary Młodej. 
Wymiary:
  • 15 cm x 10,5 cm.

Zobacz także