CHLEBAK Podziękowanie ślubne dla rodziców od młodej pary
search
 • CHLEBAK Podziękowanie ślubne dla rodziców od młodej pary
 • Chlebak na prezent dla rodziców.
 • Chlebak na podziękowanie dla rodziców. Ślubne podziękowanie dla rodziców.

CHLEBAK Podziękowanie ślubne dla rodziców od młodej pary

145,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rodzice to wyjątkowi gości ślubni i weselni. Nieodzownym elementem każdej takiej uroczystości są podziękowania od młodej pary dla ich rodziców, dlatego warto pomyśleć o specjalnym upominku, którym można wyrazić swoją miłość i wdzięczność za trud wychowania. Chlebak z dedykacją na klapie idealnie się sprawdzi w tej roli.

Opis:
 • Solidny, metalowy chlebak o dużej pojemności z bambusową przykrywką. Powierzchnia stalowa pokryta jest białą emalią, na froncie pudła chlebaka znajduje się czarny napis chleb. Drewnianą klapę można swobodnie ściągnąć i użyć jako deski do krojenia.
 • Na wierzchniej stronie deski znajduje się dedykacja dla rodziców, która jednocześnie jest formą podziękowania ślubnego od nowożeńców. Oprócz napisów na drewnie znajdują się także elementy dekoracyjne w postaci kwiatów. Pomiędzy nimi umieścimy uzupełniony o personalizację tekst:
KOCHANI RODZICE
imiona rodziców
DZIĘKUJEMY ZA DOMOWE CIEPŁO
imiona nowożeńców
 • Napis na desce wykonujemy metodą nowoczesnego nadruku, dzięki czemu jest on trwały, wyraźny oraz bardzo pięknie się prezentuje. Tło naturalnych sęków bambusowych pięknie uwydatnia napis. Deska tworzy dekoracyjną pokrywę chlebaka, a jednocześnie, odwracając nadrukiem do spodu, można ją wykorzystać do krojenia.
Zastosowanie:
 • Chlebak personalizowany jako podziękowanie dla rodziców będzie wyjątkowym prezentem ślubnym, o metaforycznym znaczeniu. Chleb to symbol dobrobytu, gościnności, miłości, płodności i bezpieczeństwa. To właśnie kochani rodzice dają swoim dzieciom w ciągu całego życia ich wychowania.
 • W dniu ślubu dzieci oficjalnie zakładają swoją rodzinę i zaczynają samodzielne życie. To moment, kiedy rodzicom i opiekunom składa się specjalne podziękowania ślubne. Pięknie dekorowany chlebak będzie rodzicom służył nie tylko do przechowywania pieczywa. Z pewnością będzie to także dla nich wyjątkowa pamiątka. Napis na przykrywce będzie miłym widokiem każdego poranka, gdy będą zaczynać dzień od śniadania.
Wymiary:
 • szerokość: 8,5 cm wysokość: 15,5 cm długość: 34 cm

Chlebak podziękowanie dla rodziców – praktyczny i oryginalny prezent dla rodziców pary młodej

Zapach świeżego chleba to wspomnienie domu rodzinnego – bezpiecznego, dostatniego, ciepłego. Dając rodzicom podczas wesela chlebak z dedykacją i grawerem młodzi małżonkowie mogą wyrazić swoją miłość, szacunek, przywiązanie do wartości kultywowanych w domu oraz podziękować za lata opieki i wsparcia.

Personalizowany pjemnik na chleb

Wśród wielu ceremoniałów kojarzonych z weselem jest symboliczne pożegnanie z domem rodzinnym. Weselny obrzęd złożenia podziękowań rodzicom kultywowany jest w wielu kulturach i religiach. To także obowiązkowy punkt wesel organizowanych w Polsce. Podziękowanie dla rodziców jest momentem niezwykle miłym i bardzo wzruszającym. Podczas ceremoniału padają piękne słowa, nierzadko śpiewane są piosenki. Rodzice obdarowywani są bukietami kwiatów oraz upominkami. Aby atmosferę tej chwili zachować w pamięci jak najdłużej warto zamówić upominek estetyczny, dobry jakościowo, a przy tym praktyczny i funkcjonalny – taki, który codziennie używany przywoływać będzie miłe wspomnienia. Chlebak podziękowanie dla rodziców ozdobiony personalizowanym grawerem z pewnością spełnia wszelkie wymogi prezentu szczególnego dla wyjątkowych osób.

Jakie zalety ma personalizowany pojemnik na chleb?

Aby zrozumieć znaczenie i wartość emocjonalną weselnego pojemnika na chleb należy poznać historię chleba i jego symbolikę. Pierwszy chleb wypiekano z nasion traw dzikorosnących na długo, zanim ludzie stali się osiadłymi rolnikami uprawiającymi zboża. Pieczywo z mąki pszennej wypiekano przed tysiącami lat w Mezopotamii i Egipcie. Starożytni Grecy byli mistrzami piekarnictwa i tej trudnej sztuki nauczyli Rzymian. Obecnie chleb w różnej postaci pieczony jest na całym świecie i stanowi podstawę wyżywienia mieszkańców planety. Chleb symbolizuje dostatek, dobrobyt, płodność. Jest także atrybutem boskości. Dzielenie się nim to przejaw braterstwa, miłości, opieki oraz wsparcia udzielanego słabszym i potrzebującym pomocy. Kojarzony z domem jest symbolem bezpieczeństwa. Czy wobec tego wybór pojemnika na chleb na prezent dla rodziców nie jest najlepszym z możliwych? Odwołanie się do obrazu zasobnego i bezpiecznego dzieciństwa na pewno mile zaskoczy rodziców, a personalizowany chlebak używany codziennie stanie się nietuzinkową, bardzo miłą pamiątką ceremonii weselnej.

Chlebak podziękowanie dla rodziców

Personalizowane pojemniki na chleb produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Misa do przechowywania pieczywa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Pokrywa pojemnika to deska wykonana z naturalnych surowców. Spód pokrywy może pełnić rolę deski do krojenia. Napisy personalizowane mają formę trwałych nadruków wykonywanych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik drukarskich.

Chlebak z grawerem

Chlebak z dedykacją i grawerem oznaczony datą zawarcia związku i zawierający w treści imiona rodziców oraz państwa młodych to wyjątkowy, bardzo oryginalny prezent, którym można wyrazić swoje uczucia i podziękować za wychowanie, opiekę, wykształcenie.

Zobacz także