Romantyczna tabliczka ze zdjęciem. Tabliczka LED na Walentynki.
search
  • Romantyczna tabliczka ze zdjęciem. Tabliczka LED na Walentynki.
  • Prezent na Walentynki dla zakochanych. Akrylowa tabliczka z podświetleniem.

TABLICZKA akrylowa z podświetlaną podstawką Bądź moją Walentynką

139,98 zł
Brutto

Upominek na Walentynki, który ożywi Waszą miłość! Nasza akrylowa tabliczka podświetlana ze zdjęciem to idealny sposób na uwiecznienie wspólnych chwil. Dodajcie Wasze ulubione zdjęcie i stwórzcie niezapomnianą atmosferę pełną romantyzmu. Sprawdź już teraz!

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu na Walentynki, który będzie pełen symboliki i sprawi radość Twojej drugiej połówce? Tabliczka podświetlana ze zdjęciem to idealny sposób na wyrażenie uczuć i stworzenie niezapomnianej atmosfery dla Ciebie i Twojej ukochanej osoby. 

Ta akrylowa tabliczka to doskonały prezent na Walentynki, sprawi, że Twoja ukochana osoba poczuje się niezwykle ważna. Możemy umieścić na niej Wasze ulubione zdjęcie, abyście mogli uwiecznić najpiękniejsze chwile Waszego związku. Dodatkowo, dzięki podświetleniu LED, tabliczka tworzy romantyczną atmosferę, idealną do celebracji miłości w dniu zakochanych.

Wyraź swoje uczucia w oryginalny sposób dzięki naszej tabliczce podświetlanej ze zdjęciem. To nie tylko prezent na jeden dzień – to drobny skarb, który będzie przypominał o Waszej miłości przez wiele lat. Obdaruj swoją drugą połówkę prezentem pełnym emocji i wspomnień.

Wymiary:

  • tabliczka: 14,5 cm x 10,5 cm,
  • podstawka: 15 cm x 4,5 cm,
  • ledowe oświetlenie: 3 x baterie AAA (baterie należy dokupić we własnym zakresie).

Zobacz także