Personalizowana poduszka z kieszeniami. Personalizowany prezent dla ukochanej osoby.
search
  • Personalizowana poduszka z kieszeniami. Personalizowany prezent dla ukochanej osoby.
  • Poduszka z kieszeniami na drobnostki. Romantyczna poduszka z imionami pary.

PODUSZKA z kieszeniami walentynkowy prezent dla pary personalizowany

69,98 zł
Brutto

Personalizowana poduszka z kieszeniami to nie tylko element dekoracyjny, ale także pamiątka pełna wspólnych chwil. Nadrukowane imiona pary i sentymentalne teksty nadają poduszce niepowtarzalnego charakteru, a pojemne kieszenie pozwalają przechowywać drobne przedmioty, które mają dla Was szczególne znaczenie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poduszka z kieszeniami to niezwykły prezent, który wyraża głębokie uczucia i dbałość o wspólne chwile. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia nie tylko komfort, ale również trwałość, pozwalając na przechowywanie drobnych przedmiotów. Jej uniwersalny design sprawia, że idealnie komponuje się z każdym wnętrzem, a naniesiony napis i personalizacja imion dodają mu osobistego charakteru.

Ta poduszka to nie tylko praktyczny dodatek do domu, ale także romantyczny gest, który będzie podkreślać wspólne momenty i codziennie przypominać o miłości między partnerami. Dzięki pojemnym kieszeniom, może służyć jako schowek na drobne przedmioty, które para chce mieć zawsze blisko siebie, co czyni ją niezwykle funkcjonalnym i praktycznym prezentem na każdą okazję.

Nadrukowany napis i elegancki motyw splecionych dłoni dodają poduszce intymnego wydźwięku, podkreślając głęboką więź i jedność między partnerami. Personalizacja imionami sprawia, że ten prezent staje się jedyny w swoim rodzaju, będąc nie tylko ozdobą, ale także źródłem cennych wspomnień.

Wymiary:

  • 45 cm x 45 cm

Zobacz także