Kartka okolicznościowa w różowym odcieniu. Wzbogacona o kwiatową grafikę. Idealny dodatek na Wieczór Panieński.
search
  • Kartka okolicznościowa w różowym odcieniu. Wzbogacona o kwiatową grafikę. Idealny dodatek na Wieczór Panieński.
  • Kartka na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej. Kartka jest w różowym kolorze, z kwiatowym motywem.

KARTKA z życzeniami dla przyszłej Panny Młodej

15,98 zł
Brutto

Odpowiedni dodatek na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej w postaci ozdobnej kartki okolicznościowej. Całość zachowana jest w modnej różowej kolorystyce, przez co prezentuje się bardzo efektownie.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Odpowiedni dodatek na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej w postaci ozdobnej kartki okolicznościowej. Całość zachowana jest w modnej różowej kolorystyce, przez co prezentuje się bardzo efektownie.

Opis:
  • Kartka okolicznościowa w różowym odcieniu, wzbogacona jest o efektowny wzór graficzny w postaci kwiatów, delikatnych liści. Na okładce ozdobną czcionką wykonamy napis: dla przyszłej Panny Młodej. Wnętrze kartki również wzbogaca efektowna grafika, jak również ciekawe życzenia. Po lewej stronie umieścimy napis: Wieczór Panieński. Natomiast po prawej stronie widnieje treść życzeń:
Baw się najdroższa do białego rana.
Niech ta szczególna noc będzie udana.
Niedługo zostaniesz Młodą Żoną,
złotą obrączką zabezpieczoną.
  • Pod życzeniami znajduje się miejsce na samodzielne złożenie podpisu. Z pewnością, gdy samodzielnie wykonacie podpisy będzie to bardzo osobista pamiątka z wydarzenia, jakim jest Wieczór Panieński. 
Zastosowanie:
  • Idealny dodatek na Wieczór Panieński w postaci okolicznościowej kartki. Ozdobna kartka zachowana jest w modnej różowej kolorystyce, wpisującej się w najnowsze trendy dekoracyjne. Kwiatowa grafika wpisuje się w aktualnie panujący styl.
  • Pamiątka w postaci kartki okolicznościowej z pewnością zostanie doceniona przez obdarowaną przyszłą Pannę Młodą. Wieczór Panieński to bardzo ważne przyjęcie, ponieważ Wasza przyjaciółka będzie ostatni raz singielką. 
  • Odpowiednio dobrane dodatki na Wieczór Panieński pozwolą uzyskać wspaniałą aranżację wnętrza, wystroju podczas przyjęcia. Kartka okolicznościowa jest w modnym różowym odcieniu, dlatego warto dobrać ozdoby, które pozwolą stworzyć spójną całość.
Wymiary:
  • 15 cm x 15 cm,
  • do kartki dołączamy białą kopertę.

Zobacz także