CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce
search
  • CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce
  • CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce

CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce

29,98 zł
Brutto
Wieczór panieński to symboliczny wieczór, w czasie którego panna młoda uroczyście żegna się z panieńskim stanem, celebrując w kobiecym gronie. Szalona zabawa może być przeplatana szeregiem wyzwań, które mają udowodnić, że jest gotowa na kolejny krok i zmianę stanu cywilnego. 
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to symboliczny wieczór, w czasie którego panna młoda uroczyście żegna się z panieńskim stanem, celebrując w kobiecym gronie. Szalona zabawa może być przeplatana szeregiem wyzwań, które mają udowodnić, że jest gotowa na kolejny krok i zmianę stanu cywilnego. Pomyślne przejście wyznaczonych przez kobiety zadań może skutkować wręczeniem certyfikatu wieczoru panieńskiego. Ten wyjątkowy dyplom i plakat zamknięty w białej ramie możecie nabyć w naszej ofercie.

Opis:
  • Certyfikat wieczoru panieńskiego to plakat, na którym nadrukujemy treść wyrażającą aprobatę dla zmiany stanu cywilnego przez kobietę. Jest on świadectwem przejścia zadań, testów – wszystkiego, co zostało przygotowane przez kobiety w ramach wieczoru panieńskiego. Wyraża uznanie za wytrwałość i nadzieję, a wręcz pewność, że przejście ze stanu panieńskiego do małżeńskiego będzie dla kobiety korzystną zmianą. Na certyfikacie wieczoru panieńskiego widnieje wykropkowane pole. W nim można wpisać imię przyszłej panny młodej. Jest też miejsce na datę i miejscowość. Tytuł, czyli „Certyfikat Wieczoru Panieńskiego” jest zapisany dekoracyjną czcionką. Treść certyfikatu widnieje drukowanymi literami. Certyfikat wieczoru panieńskiego jest ozdobiony grafiką białych rozłożystych kwiatów i kwiatów gipsówki.
Zastosowanie:
  • Certyfikat wieczoru panieńskiego to plakat i dokument, który jest pamiątką tego wyjątkowego wieczoru. Na certyfikacie swoje podpisy mogą złożyć wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego. Plakat na wieczór panieński w białej ramie będzie wyjątkową ozdobą, którą przyszła panna młoda wyeksponuje w swoim mieszkaniu. Certyfikat wieczoru panieńskiego możecie wręczyć po szampańskiej zabawie jako ostatni z prezentów dla przyszłej panny młodej.
Wymiary:
  • A4.

Zobacz także