Błogosławieństwo Pary Młodej przez rodziców w postaci pudełka z tekstem.
search
  • Błogosławieństwo Pary Młodej przez rodziców w postaci pudełka z tekstem.
  • Dekoracja na ślub z motywem eukaliptusa.

PUDEŁKO drewniane błogosławieństwo Pary Młodej przez Rodziców Ślubny Eukaliptus

39,98 zł
Brutto
Drewniane pudełko w jasnym kolorze, wewnątrz posiada tekst błogosławieństwa dla Pary Młodej przez rodziców.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli ważne są dla Was tradycje, to z pewnością jako rodzice będzie chcieli uroczyście przekazać młodym swoje błogosławieństwo. Aby dodać tej chwili jeszcze większego uroku, możecie wręczyć im pamiątkę błogosławieństwa w postaci drewnianej skrzyneczki z dedykacją. Skrzyneczka to wyjątkowy podarunek, który będzie miał ogromną wartość emocjonalną dla pary młodej — aprobata i wsparcie rodziców w tak ważnym momencie jak wejście na nową drogę życia, jest bezcenne. To pięknie zaprojektowane pudełeczko pozwoli wam w estetyczny i elegancki sposób przekazać błogosławieństwo przyszłej parze młodej. 

Ta urocza skrzyneczka została stworzona z myślą o pięknym zwyczaju, jakim jest błogosławieństwo pary młodej przed ślubem. Jest ono dowodem troski, wsparcia i aprobaty dla nowej wspólnej drogi życia, jaką wybrali młodzi. To stary zwyczaj, który jest pielęgnowany w rodzinach ceniących tradycyjne wartości. Skrzyneczka jest wspaniałą pamiątką błogosławieństwa oraz symbolem mocnych więzi rodzinnych. 

Skrzyneczka na prezent z okazji błogosławieństwa to doskonały pomysł na prezent, który uczyni ten moment jeszcze bardziej wyjątkowym. Drewniane pudełeczko zawiera wklejone ozdobne karty, na których znajduje się tekst błogosławieństwa: 

Błogosławieństwo dla IMIĘ PANNY MŁODEJ oraz IMIĘ PANA MŁODEGO, DATA
Budujcie swe życie
na mocnym fundamencie,
na wspólnej wzajemnej miłości,
wierności Bogu i jego przykazaniom,
szanujcie się wzajemnie,
bądźcie dla siebie wsparciem.
Błogosławimy wam z serca
w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego
Mama IMIĘ i tata IMIĘ
oraz
Mama IMIĘ i tata IMIĘ

Uwagę zwraca oryginalna stylistyka i wysoka jakość wykonania — szkatułka wykonana z drewna prezentuje się bardzo efektownie i elegancko. Jej wnętrze ozdobione jest grafikami zaprojektowanymi w nowoczesnym stylu, a ich motywem przewodnim są gałązki eukaliptusa. Ta roślina o drobnych listkach w odcieniu chłodnej zieleni to niezwykle modny motyw chętnie wykorzystywany w aranżacjach ślubnych. Nasza skrzyneczka na prezent z okazji błogosławieństwa od rodziców uświetni tę uroczystość i będzie wspaniałą pamiątką na lata.
Wymiary:
  • pudełko: 15 cm x 16,5 cm.

Zobacz także