Personalizowana doniczka ceramiczna. Doniczka z dedykacją dla pary.
search
  • Personalizowana doniczka ceramiczna. Doniczka z dedykacją dla pary.
  • Prezent na rocznicę z personalizacją. Elegancka doniczka z napisem dla pary.

DONICZKA ceramiczna z bambusową podstawką Wspólny prezent dla pary

99,98 zł
Brutto

Oryginalny prezent dla pary - doniczka ceramiczna z dedykacją. Elegancki design w kolorze białym na bambusowej podstawce. Idealna dekoracja do domu, symbolizująca rosnącą miłość i wspólne życie. Doskonały upominek na romantyczne okazje.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prezent dla pary stanie się jeszcze bardziej osobisty dzięki naszej personalizowanej doniczce z ich inicjałami. Idealna propozycja na rocznicę czy ślub, ceramiczna doniczka w kolorze białym, osadzona jest na eleganckiej bambusowej podstawce. 

Napis "Miłość rośnie wokół nas" wraz z inicjałami pary dodaje wyjątkowej personalizacji, sprawiając, że doniczka staje się symbolem ich związku. Bambusowa podstawka nie tylko doskonale współgra z ceramiką, ale także zapewnia ochronę podłoża, na którym umieszczona jest doniczka, dodając praktyczności prezentowi.

Nowoczesny design doniczki czyni ją nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również stylową ozdobą wnętrza. Rośliny umieszczone w niej mogą symbolizować rozwijającą się miłość i wspólne życie pary, podczas gdy spersonalizowany napis podkreśla trwałość ich związku. To idealny prezent, który doskonale wpasowuje się w romantyczne wydarzenia, jak rocznica czy ślub.

Wymiary:

  • ok. 16,5 x 8,9 x 5,9 cm

Zobacz także