Puzzle w pudełku. Zapytanie do druhenki. Oryginalna prośba.
search
  • Puzzle w pudełku. Zapytanie do druhenki. Oryginalna prośba.
  • Puzzle w pudełku. Zapytanie do druhenki. Oryginalna prośba.

PUZZLE w pudełku oryginalne pytanie o bycie małą druhną

19,98 zł
Brutto
Każda kobieta marzy o ślubie jak z bajki, a jej narzeczony chce, by owa uroczystość spełnił jej oczekiwania w każdym szczególe. Jeśli należycie do tych par i chcecie, by na ślubie pojawił się tradycyjny orszak, musicie zadbać o wybór druhen, ale i małych druhenek. W końcu one mają niebagatelną rolę.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Każda kobieta marzy o ślubie jak z bajki, a jej narzeczony chce, by owa uroczystość spełnił jej oczekiwania w każdym szczególe. Jeśli należycie do tych par i chcecie, by na ślubie pojawił się tradycyjny orszak, musicie zadbać o wybór druhen, ale i małych druhenek. W końcu one mają niebagatelną rolę. Sypią kwiaty u stóp panny młodej, a później ryż u stóp pary młodej. Niejednokrotnie niosą długi welon lub tren. Ponadto współtworzą prestiż ceremonii. Nie tylko starsze druhny trzeba poprosić o tak szczególne uczestnictwo. Warto zrobić to także w przypadku małej druhny i wręczyć jej specjalne puzzle z jakże ważnym pytaniem o pełnienie roli druhenki na ślubie.      
 
Opis:
  • Puzzle jako pytanie do małej druhny, to nietuzinkowy sposób poproszenia dziewczynki o bycie druhną. Puzzle z pytaniem są zamknięte w dekoracyjnym pudełku. Na wieku widnieje grafika kwiatów, a także zwrot: Mam do Ciebie pytanie.... Na wieku widoczne są ponadto krawędzie, które zdobione są wspomnianymi różowymi kwiatami. Wewnątrz pudełka dziewczynka znajdzie puzzle z pytaniem. Gdy je ułoży, będzie mogła je przeczytać, a jeśli tego nie potrafi, zrobią to za nią jej rodzice.  Taki upominek dla małej druhny na pewno przypadnie jej do gustu i sprawi, że zgodzi się pełnić tę jakże ważną funkcję. 
Zastosowanie:
  • Tak naprawdę rola małej druhny jest na tyle ważna, że nie trzeba specjalnie do niej przekonywać. W końcu wiele dziewczynek lubi być w centrum uwagi. Niemniej jednak podarowanie puzzli z pytaniem sprawia, że dziewczynka jeszcze bardziej przekonuje się do tego pomysłu. Puzzle dla małej druhny będą pamiątką, którą mogą dla niej przechować rodzice. Na pewno będzie miała sentymentalny charakter.   

Wymiary:

  • puzzle po złożeniu: 12,5 cm x 18 cm
  • pudełko: 24,5 cm x 24,5 cm

Zobacz także