ETYKIETY na piwo Czy Zostaniesz Moim Świadkiem?
search
  • ETYKIETY na piwo Czy Zostaniesz Moim Świadkiem?
  • ETYKIETY na piwo Czy Zostaniesz Moim Świadkiem?

ETYKIETY na piwo Czy Zostaniesz Moim Świadkiem? 4szt

18,98 zł
Brutto

Świadkiem zostaje osoba bliska Panu Młodemu - warto poprosić go o pomoc w oryginalny sposób! Na tak zadane pytanie nie można nie odpowiedzieć TAK! :)!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świadkiem zostaje osoba bliska Panu Młodemu - warto poprosić go o pomoc w oryginalny sposób! Na tak zadane pytanie nie można nie odpowiedzieć TAK! :)!

Opis:
  • super etykiety na butelki z kolorowymi elementami graficznymi - są samoprzylepne, dzięki czemu łatwo umieścisz je na butelkach
  • etykiety mają modną grafikę w stylu retro - czarne napisy wydrukowane są na tle imitującym szary papier
  • każda z etykiet to jedna część układanki. Każda z nich ma tekst "Ona powiedziała TAK" i "Teraz Twoja kolej", na każdej z nich także znajduje się pytanie, podzielone na 4 słowa: "Czy zostaniesz moim świadkiem?"
Zastosowanie:
  • etykiety z nowoczesnymi grafikami będzą wspaniałym i oryginalnym sposobem na poproszenie o świadkowanie!

  • dzięki wyjątkowej formie Twój przyszły świadek poczuje się doceniony i wyróżniony, co podwyższa szanse, że się zgodzi ;)
Wymiary:
  • wymiary jednej etykiety: 10 x 7,6 cm.
WAŻNE:
  • alkohol nie znajduje się w zestawie!

Naklejki na piwo na wesele

Świadek to bardzo ważna osoba podczas organizowanego ślubu i wesela. Warto zapoznać się z najlepszymi możliwościami zapytania bliskiej osoby o pełnienie tej niezwykle istotnej funkcji.

Etykieta na piwo czy zostaniesz moim świadkiem 4 szt

Etykieta na piwo z pytaniem "czy zostaniesz moim świadkiem?" jest doskonałym pomysłem na poproszenie bliskiej osoby o świadkowanie. Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia w życiu człowieka, dlatego warto, aby uczestniczyły w nich bliskie osoby, co w szczególności dotyczy istotnych funkcji na weselu. Taką funkcją jest właśnie świadkowanie, dlatego wybraną osobę powinno się poprosić w dość oryginalny sposób. Dodatkowo otrzyma ona fantastyczny prezent w postaci piwa z własną etykietą, które będzie gotowe do spożycia w dowolnym momencie. Wyjątkowa forma zapytania na pewno zaskoczy przyszłego świadka i nie będzie on w stanie odmówić, na czym szczególnie zależy przyszłemu panu młodemu. Warto wziąć ten ważny aspekt pod uwagę.

Naklejka na piwo czy zostaniesz moim świadkiem

Naklejka na piwo z napisem "czy zostaniesz moim świadkiem?" to bardzo funkcjonalny gadżet. Naklejki są samoprzylepne i w bardzo łatwy sposób można je przykleić na dowolnie wybraną przez siebie butelkę, dlatego nikomu nie powinno to sprawić trudności. Naklejenie naklejki przebiega w bardzo szybki sposób, dlatego zabieg ten można zrealizować, nawet jeśli nie dysponuje się zbyt dużą ilością wolnego czasu. Dodatkowo wymiary jednej etykiety są optymalne i w idealny sposób zasłonią standardową naklejkę na butelce piwa. Butelka po piwie z tak atrakcyjną etykietą może nawet zostać pozostawiona na pamiątkę i w fantastyczny sposób dekorować pomieszczenie.

Etykieta na piwo prośba do świadka

Etykiety na piwo z prośbą do świadka prezentuje się niezwykle korzystnie w każdych okolicznościach, dlatego warto postawić na ten wybór, jeśli planuje się poproszenie bliskiej osoby o pełnienie tej bardzo ważnej funkcji. Na etykietach znajdują się takie napisy jak "Ona powiedziała TAK", "Teraz Twoja kolej", a także "Czy zostaniesz moim świadkiem?". Dodatkowo na etykietach można również znaleźć atrakcyjne grafiki retro wąsów i strzałek, co sprawia, że nikt się nie oprze takiej prośbie od przyszłego pana młodego. Osoba, do której kierowane jest pytanie, na pewno poczuje się zaszczycona i bez zbędnego zastanawiania się na pewno zgodzi się na pełnienie funkcji świadka podczas ślubu i wesela.

Zobacz także