Personalizowany wiszący plan stołów ze zdjęciem Pary Młodej.
search
  • Personalizowany wiszący plan stołów ze zdjęciem Pary Młodej.
  • Wiszący plan stołów ze zdjęciem nowożeńców.
  • Nowoczesny i personalizowany plan stołów ze zdjęciem. Wisząca ścianka.

ŚCIANKA wisząca dekoracja plan stołów ze zdjęciem Ślubne Eukaliptus

159,98 zł
Brutto

Nowoczesna ścianka wisząca jako plan stołów. Na banerze umieścimy zdjęcie Pary Młodej i rozpiskę gości. Piękna dekoracja na wesele w dowolnym stylu.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Baner wiszący z planem stołów stanowi uzupełnienie dekoracji podczas uroczystości ślubnej. Został on zaprojektowany, by ułatwić gościom weselnym odnalezienie ich miejsc przy stołach.

Górną część baneru zajmuje romantyczne zdjęcie nowożeńców, które stanowi tło dla informacji o rozmieszczeniu gości. Na ściance znajduje się delikatna grafika roślinna, która dodaje całej kompozycji świeżości i naturalnego piękna. Poniżej fotografii, w czytelny i estetyczny sposób, przedstawimy rozmieszczenie stołów wraz z imionami i nazwiskami gości, co ułatwia nawigację po sali weselnej. Baner został wykonany z wysokiej jakości materiału, co zapewnia jego trwałość oraz estetyczny wygląd. Do ścianki dołączymy listewki, które nie tylko stabilizują strukturę, ale również ułatwiają jego zawieszenie. Na samym dole baneru w centralnym punkcie znajdują się imiona nowożeńców, a poniżej data  ślubu.

Jasna kolorystyka planu stołów będzie pasować do różnych motywów wesela. Wiszący charakter baneru sprawia, że jest on wyraźnie widoczny dla gości, jednocześnie nie zajmując cennego miejsca na sali. Taki wiszący plan stołów to funkcjonalny dodatek na ślub i wesele, który pełni zarówno praktyczną rolę w organizacji uroczystości, jak i stanowi piękną dekorację. 

Wymiary:

  • ok. 150 x 60 cm