Etykieta na wino z pytaniem czy zostaniesz moim drużbą
search
  • Etykieta na wino z pytaniem czy zostaniesz moim drużbą
  • Etykieta z imieniem na alkohol dla drużby

ETYKIETA na alkohol Pytanie do drużby

16,98 zł
Brutto
Masz już świadka, ale i kandydata na drużbę? Chcesz w oryginalny sposób zadać mu pytanie, czy chce nim zostać? Etykieta na alkohol z pytaniem do drużby doskonale się sprawdzi naklejona na butelkę z jego ulubionym trunkiem

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Masz już świadka, ale i kandydata na drużbę? Chcesz w oryginalny sposób zadać mu pytanie, czy chce nim zostać? Etykieta na alkohol z pytaniem do drużby doskonale się sprawdzi naklejona na butelkę z jego ulubionym trunkiem

Opis:
  • Samoprzylepna etykieta na alkohol idealnie się sprawdzi jako forma niespodzianki dla przyszłego drużby. Jeśli planujecie poszerzyć swój orszak ślubny i przy boku mieć nie tylko świadków, ale także drużbów i druhny to etykieta z pytaniem do nich idealnie się sprawdzi. Elegancka czerń na etykiecie idealnie uwydatnia treść pytania, które uzupełnimy imieniem: CZY ZOSTANIESZ MOIM DRUŻBĄ?
  • Szyku etykiecie dodaje także ramka wokół tekstu, która przypomina kształtem ornamenty. Na naklejce nie zabraknie również symbolu ponadczasowej męskiej elegancji, czyli zakręconych wąsów. Butelka z ulubionym alkoholem wybranka na drużbę, ozdobiona etykietą z jego imieniem i pytaniem będzie naprawdę oryginalną formą zaproszenia na to, aby pełnił ten zaszczyt na Twoim ślubie.
Zastosowanie:
  • Pytanie do drużby to coś, czego coraz częściej poszukujecie. Jeśli grono najbliższych przyjaciół jest spore, a wybór świadka nie był najłatwiejszym zadaniem, to koniecznie pomyślcie o jego pomocnikach! Im więcej osób w grupie wsparcia tym lepiej. Przyjaciel czy brat z pewnością poczują się wyróżnieni, jeśli zostaną w tak oficjalny, a zarazem ciekawy sposób poproszeni o pełnienie funkcji drużby.
  • Oczywiście najlepiej to zrobić, tak, aby pytanie było zarazem prezentem. Ulubione wino z personalizowaną etykietą, na której znajdzie się pytanie to forma pytania, której z pewnością przyszły drużba lub przyszli drużbowie się nie spodziewają! Dzięki personalizacji, czyli imieniu podkreślisz, jak ważna będzie dla Ciebie osoba drużby. Wręczenie pytania na butelce z ulubionym winem to również doskonała okazja, aby spotkać się w męskim gronie i pogadać!
Wymiary:
  • 10 cm x 12 cm.
Ważne:
  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także