KOSZULKA z napisem SUPER ŚWIADEK z odjechaną grafiką
search
  • KOSZULKA z napisem SUPER ŚWIADEK z odjechaną grafiką
  • KOSZULKA z napisem SUPER ŚWIADEK z odjechaną grafiką

KOSZULKA z napisem SUPER ŚWIADEK i odjechaną grafiką

59,98 zł
Brutto

Świadkowie odgrywają na weselu niezwykle ważną rolę. Pomagają w organizacji przyjęcia, wspierają młodych emocjonalnie w tym trudnym okresie i czuwają, żeby wszystko poszło dobrze w dniu ślubu. Prośba o pełnienie tej funkcji to wyraz najwyższego zaufania i docenienia ze strony pana młodego i panny młodej — zwykle odgrywają oni istotną rolę nie tylko na ślubie, ale w całym ich życiu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rozmiar Szlafroka: L
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świadkowie odgrywają na weselu niezwykle ważną rolę. Pomagają w organizacji przyjęcia, wspierają młodych emocjonalnie w tym trudnym okresie i czuwają, żeby wszystko poszło dobrze w dniu ślubu. Prośba o pełnienie tej funkcji to wyraz najwyższego zaufania i docenienia ze strony pana młodego i panny młodej — zwykle odgrywają oni istotną rolę nie tylko na ślubie, ale w całym ich życiu. Dlatego warto podziękować świadkom za okazane wsparcie i zaangażowanie. Ich pomoc w tym trudnym okresie często bywa nieoceniona. Personalizowana koszulka z zabawną grafiką to świetny pomysł na prezent dla świadka. Ten gadżet sprawdzi się także jako ciekawy dodatek na wieczorze kawalerskim czy poprawinach — dzięki niej świadek zostanie wyróżniony, a jego rola podkreślona. 

Zawarcie związku małżeńskiego to wspaniały dzień dla kochającej się pary, który zmieni ich życie. Organizacja przyjęcia weselnego to przedsięwzięcie wymagające zaangażowania wielu osób. Aby ślub się udał, nie może na nim zabraknąć wspaniałych świadków. Jakie są zadania świadka? Świadek pana młodego będzie między innymi pamiętał o obrączkach, ze spokojem dowiezie parę do kościoła na czas i zadba, aby wszyscy goście bez problemu odnaleźli swoje miejsca na sali. Uspokoi także pana młodego, kiedy ten po raz setny będzie pytał nerwowo, czy mucha na pewno leży tak, jak powinna. Ta koszulka z zabawną grafiką to doskonały pomysł na
podziękowanie dla świadka. Świetnie sprawdzi się także na męskim wyjściu przed ślubem — dzięki niej każdy na wieczorze kawalerskim będzie wiedział, kto pełni zaszczytną funkcję świadka pana młodego.

Biała koszulka o klasycznym męskim kroju z ozdobną grafiką w stylu retro to gadżet, który doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla świadka oraz wyróżni go w męskim gronie uczestników wieczoru kawalerskiego. Grafika w kolorze czarnym obejmuje napis Super świadek IMIĘ, nad którym znajduje się twarz eleganckiego mężczyzny ubranego w cylinder, muchę i ciemne okulary. Dłoń postaci na grafice ułożona jest w gest rogów, który nie oznacza nic innego jak dobrą zabawę. Humorystyczna grafika podkreśli luzacki styl świadka i przypadnie do gustu każdemu indywidualiście. Ta personalizowana koszulka dla świadka będzie świetną pamiątką ślubu, która w późniejszym czasie z powodzeniem będzie mogła być wkładana na męskie wyjścia. Wymiary:

  • L: obwód klatki piersiowej: 102-109 cm, w talii: 90-99 cm, bioder: 108-112 cm.
  • XL: szerokość pod pachami: 57 cm, długość: 76 cm.

Zobacz także