WIESZAK na suknię ślubną z imieniem panny młodej Bride to Be
search
  • WIESZAK na suknię ślubną z imieniem panny młodej Bride to Be
  • WIESZAK na suknię ślubną z imieniem panny młodej Bride to Be
  • WIESZAK na suknię ślubną z imieniem panny młodej Bride to Be

WIESZAK na suknię ślubną z imieniem panny młodej Bride to Be

29,98 zł
Brutto

Drewniany wieszak, biały z metalowym uchwytem. Na wieszaku znajduje się personalizacja w postaci imienia, które dopełnia napis Bride to Be oraz urocze, małe serduszko.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieszak na suknię ślubną z imieniem panny młodej z kolekcji "Bride to Be" to wyjątkowy drewniany gadżet. Stanowi zarówno praktyczny element organizacji ślubu, jak i piękną pamiątkę z tej wyjątkowej okazji. Jest to idealny prezent dla przyszłej panny młodej, który dodaje uroku i osobistego charakteru przygotowaniom do ślubu i wesela. Po latach będzie przypominał o tych szczególnych, pełnych emocji wydarzeniach.

  • Elegancki drewniany wieszak na suknię ślubną z kolekcji Bride to Be. Jest biały z metalowym uchwytem, co nadaje mu delikatności i klasycznego wyglądu. Na wieszaku znajduje się personalizacja w postaci imienia panny młodej. Wieszak jest odpowiedniej wielkości, aby zawiesić na nim suknię ślubną, co ułatwia przechowywanie i prezentację tej ważnej części garderoby. Po ślubie i weselu przyda się także do codziennych ubrań.
  • Ten niesamowity wieszak na suknię ślubną z imieniem panny młodej to nietuzinkowy pomysł na praktyczny i elegancki upominek. Sprawi, że suknia otrzyma odpowiednią do swojego splendoru oprawę. Personalizacja z imieniem nadaje mu osobistego charakteru i czyni go wyjątkowym. Ten wieszak nie tylko ułatwia przechowywanie sukni ślubnej, ale także dodaje uroku i emocjonalnej wartości temu wyjątkowemu wydarzeniu. Możesz zamówić go sama dla siebie lub sprawić swojej przyjaciółce w prezencie na wieczór panieński!
Wymiary:
  • szerokość: 43 cm; grubość: 14 mm

Zobacz także