KARTKA na ślub z życzeniami w dekoracyjnej kopercie
search
  • KARTKA na ślub z życzeniami w dekoracyjnej kopercie
  • KARTKA na ślub z życzeniami w dekoracyjnej kopercie
  • KARTKA na ślub z życzeniami w dekoracyjnej kopercie

KARTKA na ślub z życzeniami w dekoracyjnej kopercie

20,98 zł
Brutto

Rozkładana kartka z ozdobną kopertą w komplecie. Na okładce znajduje się dedykacja, natomiast w środku są życzenia ślubne dla młodej pary oraz cytat. W środku jest dużo miejsca na indywidualne zapiski bądź własnoręczny podpis. Koperta posiada ozdobną wklejkę, która będzie się pięknie prezentować po jej otwarciu. Kartka w kopercie może być symbolicznym dodatkiem do prezentu głównego, znakomicie sprawdzi się również jako oprawa do pieniędzy, które można włożyć także do koperty.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kartka na ślub w dekoracyjnej kopercie jest idealna do przekazania serdecznych życzeń dla nowożeńców w tym szczególnym dniu. Kartka w kopercie może być symbolicznym dodatkiem do prezentu głównego. Znakomicie sprawdzi się również jako oprawa do pieniędzy, które można włożyć także do koperty. Przede wszystkim jednak zachwyca niesamowitym, romantycznym designem!
Rozkładana kartka z dedykacją na okładce oraz życzeniami i dopasowanym cytatem w środku z niezwykłą kopertą w zestawie. Wewnątrz znajduje się dużo miejsca na własnoręczne życzenia lub indywidualne zapiski oraz podpis czy dedykację. Ozdobna koperta z wklejką, prezentuje się pięknie po otwarciu. Na zewnątrz ma jednolity, jasny kolor, a w środku zdobi ją grafika przedstawiająca kwiaty w pastelowych odcieniach. Uniwersalny dodatek do głównego prezentu lub idealna oprawa dla pieniędzy.
Ta piękna kartka to wyjątkowy sposób, aby wyrazić życzenia i uczestniczyć w szczególnym momencie dla młodej pary. Nie powinno zabraknąć jej w prezencie, niezależnie od tego, czy planujesz podarować jakiś przedmiot, czy tradycyjnie, chcesz wręczyć młodym pieniądze. W takiej sytuacji kartka z kopertą będzie stanowiła elegancką oprawę dla takiego upominku. Spraw, by ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany! Zamów już dziś i dodaj swoje życzenia do tego wyjątkowego prezentu!

Wymiary:

  • 15 cm x 10,5 cm.

Zobacz także