Naklejka ślubna w białym kolorze na lustro. Powitanie gości na weselu.
search
  • Naklejka na lustro powitalna dla gości na weselu.
  • Naklejka ślubna w białym kolorze na lustro. Powitanie gości na weselu.

NAKLEJKA ślubna na lustro powitanie gości na weselu

69,98 zł
Brutto

Naklejka ślubna na lustro to wyjątkowy dodatek, który może nadać Twojemu weselnemu wystrojowi jeszcze więcej osobistego charakteru. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj naklejki: uniwersalna
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Naklejka ślubna na lustro to piękny powitalny dodatek, który wprowadza osobisty akcent do dekoracji wesela. Jeśli zależy Ci na stworzeniu niezapomnianej atmosfery i chcesz, aby Twój ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy, to zachęcamy do zakupu tej pięknej ozdoby.

Jak wzbogacić wygląd sali weselnej? Idealnie sprawdzą się naklejki w białym kolorze, dedykowane właśnie na przyjęcie weselne. Nasza naklejka jest w białym kolorze i tworzy napis: Witajcie! Cieszymy się, że jesteście. Dostępny jest również wariant personalizacji, który wyróżnia się dodaniem przez nas imion Pary Młodej i daty ślubu.

Naklejka na lustro to doskonały sposób na przywitanie gości w wyjątkowy sposób. Bez względu na to, czy wybierzesz uniwersalny napis, czy zdecydujesz się na personalizację imionami Pary Młodej i datą ślubu, ta naklejka stworzy powitalną atmosferę i dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter tego dnia. Naklejka na lustro to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale także doskonale wpisuje się w minimalistyczny i elegancki design. Jej prostota i jednocześnie wyrafinowany wygląd sprawiają, że doskonale komponuje się z różnymi stylami ślubu, od klasycznego po nowoczesny. Jeśli zdecydujesz się na personalizowaną naklejkę, to będzie ona niepowtarzalna. Imiona Pary Młodej oraz data ślubu nadadzą jej wyjątkowego. To także doskonały sposób na dodanie osobistego akcentu do dekoracji. Naklejki na lustro są łatwe w aplikacji i można je z łatwością usunąć po zakończeniu uroczystości. Nie pozostawiają śladów ani uszkodzeń na lustrze. To praktyczny i jednocześnie efektowny sposób na dekorację. Goście z pewnością docenią niespodziankę, jaką stanowi naklejka na lustro. To elegancki gest, który podkreśla ich ważność i znaczenie w tym szczególnym dniu.

Wymiary:

  • ok. 60 x 35 cm