Plakat powitalny dla gości na wesele z łukiem.
search
  • Plakat powitalny dla gości na wesele z łukiem.

PLAKAT powitalny dla gości na wesele Nowoczesny Ślub

49,98 zł
Brutto

Plakat powitalny to doskonały element dekoracji na weselu, który wnosi wiele wartości i piękna do uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Plakat powitalny na weselu to nie tylko praktyczny element informacyjny, ale także piękna dekoracja, która nadaje wyjątkowego charakteru uroczystości. To pierwsza rzecz, którą goście zobaczą, dlatego warto zadbać o to, aby był elegancki, estetyczny i funkcjonalny. To inwestycja w atmosferę, organizację i piękno wesela, która zostanie zapamiętana przez wszystkich obecnych na tym wyjątkowym dniu.

Dekoracyjny plakat personalizowany na powitanie gości weselnych. Ozdoba jest w białym kolorze, wzbogacona o nowoczesną grafikę przedstawiającą łuk. Na plakacie dużą czcionką wykonamy napis WITAMY. Personalizacji podlegają imiona Pary Młodej i data ślubu.

Plakat powitalny to pierwsza rzecz, którą goście zobaczą, gdy przyjdą na wesele. To doskonały sposób na przywitanie ich z elegancją i gościnnością. Piękny, starannie przygotowany plakat może sprawić, że goście poczują się mile widziani i docenieni. Plakat powitalny może pełnić rolę punktu orientacyjnego dla gości, zwłaszcza jeśli wesele odbywa się w większym miejscu. Plakat powitalny stanowi dekorację, która doskonale komponuje się na zdjęciach weselnych. To także miejsce, gdzie goście lub Para Młoda mogą robić wspólne zdjęcia, tworząc piękne wspomnienia.

Wymiary:

  • 50 cm x 70 cm.
  • Plakat wysyłamy zwinięty w rulon w tubie zabezpieczającej.