Plakat powitalny na salę dla gości weselnych.
search
  • Plakat powitalny na salę dla gości weselnych.

PLAKAT powitalny na wesele z personalizacją 50x70cm

49,98 zł
Brutto

Ślub to jedno z tych wydarzeń, które zapamiętujemy na całe życie. To moment pełen emocji, wspólnego świętowania i szczególnych wspomnień tworzonych w gronie najbliższych. Wyobraź sobie wprowadzenie gości w ten magiczny dzień za pomocą stylowego plakatu powitalnego, który już od pierwszych chwil zwiastuje charakter i nastrój tej wyjątkowej uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stylowy i odpowiednio zaprojektowany plakat nie tylko informuje o rozpoczęciu uroczystości, ale także ustanawia ton całego wydarzenia, już od pierwszego momentu kiedy goście przekraczają próg miejsca ślubu.
Elegancki plakat powitalny o wymiarach 50 × 70 cm doskonale oddaje atmosferę uroczystości weselnej dzięki swojej prostej, ale wyrafinowanej estetyce. Biały, nieskazitelny tło plakatu jest ozdobione minimalistycznymi rysunkami kwiatów, które dodają projektowi delikatności i świeżości. Centralne miejsce na plakacie zajmuje tekst: WITAMY NA NASZYM WESELU wykonany elegancką, swobodną czcionką, natomiast poniżej znajdują się imiona państwa młodych, co sprawia, że każdy element jest głęboko personalny. Data umieszczona na dole plakatu pozwala nie tylko na upamiętnienie daty, ale również na zachowanie tego elementu jako pamiątki. Możliwość personalizacji imion i daty sprawia, że każdy plakat jest unikalny i idealnie dopasowany do konkretnej pary młodej, co czyni go jeszcze bardziej specjalnym.

Plakat powitalny jest doskonałym wyborem jako dekoracja powitalna na weselu, gdzie może być umieszczony przy wejściu do sali weselnej lub innej dedykowanej przestrzeni. Jego funkcjonalność jako element informacyjny łączy się z estetyczną wartością, tworząc przyjemne pierwsze wrażenie oraz wprowadzając gości w nastrój świętowania. Uniwersalność i możliwość personalizacji czynią go również doskonałym pomysłem na prezent dla przyszłej pary młodej. Taki plakat stanie się trwałą pamiątką, która przez lata będzie przypominać o szczęśliwym dniu ślubu, celebrując miłość i wspólne chwile spędzone z bliskimi.
Wymiary:
  • 50 cm x 70 cm.
  • Plakat wysyłamy zwinięty w rulon w tubie zabezpieczającej.

Zobacz także