• nowość
Minimalistyczne zaproszenie na ślub. Eleganckie zaproszenie z rsvp na ślub
search
 • Minimalistyczne zaproszenie na ślub. Eleganckie zaproszenie z rsvp na ślub

ZAPROSZENIE minimalistyczne na ślub Klasyczna Elegancja

14,98 zł
Brutto

Zaproszenie na ślub to prawdziwe połączenie stylu i subtelności. Zaproszenia na ślub wprowadzają do świata ślubnych przygotowań powiew minimalizmu i elegancji. Stworzone z myślą o parach, które cenią sobie prostotę połączoną z ekskluzywnym designem, idealnie komponuje się z każdym wyjątkowym dniem.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie i minimalistyczne zaproszenie na ślub to prawdziwe połączenie stylu i subtelności. Zaproszenia na ślub wprowadzają do świata ślubnych przygotowań powiew minimalizmu i elegancji. Stworzone z myślą o parach, które cenią sobie prostotę połączoną z ekskluzywnym designem, idealnie komponuje się z każdym wyjątkowym dniem.

Minimalistyczne zaproszenie na ślub wyróżnia się estetyką, gdzie dominujący biały kolor tła zestawiony jest z eleganckimi, złotymi akcentami. Główną atrakcją jest duże oznaczenie daty ślubu, które przykuwa wzrok, umieszczone centralnie na froncie zaproszenia. Poniżej, subtelnie, znajduje się dedykacja „Nasz dzień ślubu” z małym, złotym sercem, nadającym całości serdecznego akcentu. Imiona państwa młodych, prezentują się elegancko i dyskretnie, co podkreśla osobisty charakter zaproszenia. Całość jest uzupełniona przez elegancką czcionkę, która jest zarówno czytelna, jak i estetyczna. W zestawie znajduje się również karta RSVP, która jest prosta, z wyraźnie zaznaczoną prośbą o potwierdzenie przybycia i numerem kontaktowym. Karta jest idealnym uzupełnieniem, które pomaga w organizacji ślubu, zapewniając, że goście łatwo potwierdzą swoją obecność. Do każdego zestawu zaproszenia i RSVP dołączona jest biała, pasująca koperta. Oprócz koperty dołączana jest ozdobna, ślubna pieczątka lak, która zabezpiecza kopertę przed otwarciem. Lak dodaje wyjątkowej elegancki, wydłużając pozytywne doświadczenia z otrzymania ślubnego zaproszenia. 

Zaproszenie "Klasyczna Elegancja" jest doskonałym wyborem na eleganckie, klasyczne ceremonie ślubne, jak i bardziej kameralne uroczystości. Uniwersalny, ale personalizowany charakter sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach weselnych. Zaproszenie to esencja klasyki z nowoczesnym twistem, które jest doskonałym odzwierciedleniem stylu i gustu państwa młodych. Jest zapowiedzią nadchodzącej uroczystości, ale i pamiątką, która zostanie z gośćmi na długo po wydarzeniu. Wybierając "Klasyczną Elegancję", wybierasz pewność, że pierwsze wrażenie na Waszych gościach będzie równie niezapomniane, jak sam dzień ślubu.

Wymiary:

 • zaproszenie: 12 cm x 17 cm
 • bilecik: 8 x 12 cm.

Ważne:

 • minimalna ilość produktu w zamówieniu: 20 sztuk.
 • UWAGA! na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany przez Ciebie tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, by skrócić czas realizacji zamówienia!
 • Zaproszenie jest personalizowane, zlecenie zostanie wykonane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty.
 • Prosimy o uważne wypisanie nazwisk gości na listę oraz sprawdzenie treści zaproszenia, ponieważ tekst będzie bezpośrednio kopiowany do projektu!
 • Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta