• nowość
Winietka dekoracyjna stół. Klasyczna winietka z elegancką grafiką na stół na ślub.
search
 • Winietka dekoracyjna stół. Klasyczna winietka z elegancką grafiką na stół na ślub.
 • Druga strona winietki ślubnej.
 • WINIETKA elegancka dekoracja na stół ślubny Klasyczna Elegancja

WINIETKA elegancka dekoracja na stół ślubny Klasyczna Elegancja

1,59 zł
Brutto

Winietki ślubne to doskonały sposób na uzupełnienie dekoracji na stół na ślub, które są połączeniem elegancji i wyrafinowania. Winietki wykonane są z  najwyższej jakości papieru, w białym kolorze z eleganckimi złotymi akcentami, winietka wprowadza na stół odrobinę luksusu i klasy. Doskonale nadaje się na uroczystości, gdzie każdy detal ma znaczenie, a estetyka jest kluczowa.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 18.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Winietki ślubne to doskonały sposób na uzupełnienie dekoracji na stół na ślub, które są połączeniem elegancji i wyrafinowania. Winietki wykonane są z  najwyższej jakości papieru, w białym kolorze z eleganckimi złotymi akcentami, winietka wprowadza na stół odrobinę luksusu i klasy. Doskonale nadaje się na uroczystości, gdzie każdy detal ma znaczenie, a estetyka jest kluczowa.

Elegancka winietka dekoracyjna na stół ślubny charakteryzuje się minimalistycznym designem, który przyciąga wzrok swoją subtelnością. Na przedniej stronie winietki widnieje data ślubu, która podkreślona jest dużymi, czarnymi cyframi, co nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Poniżej, delikatne złote serce dodaje całości ciepła i emocjonalnego akcentu. Imię i nazwisko gościa, jest zapisane elegancką, ręcznie stylizowaną czcionką, co dodaje personalizowanego charakteru i sprawia, że każdy gość poczuje się wyjątkowo. Na odwrocie winietki widnieje życzenie "Udanej zabawy", które jest subtelnym, ale znaczącym dodatkiem. Każdy detal jest przemyślany, aby wprowadzić odrobinę luksusu i spersonalizowanej elegancji na Wasze przyjęcie.

Winietka na ślub to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się na różnych uroczystościach, ale przede wszystkim na ślubach i weselach. Winietka jest wprost idealna do wskazywania miejsc siedzących gości, co pomaga w organizacji i utrzymaniu porządku podczas przyjęcia. Elegancki wygląd sprawia, że pasuje do różnych stylów dekoracyjnych, od klasycznych po nowoczesne aranżacje. Można ją również wykorzystać na inne specjalne okazje, takie jak rocznice, bankiety czy formalne kolacje, gdzie elegancja i personalizacja są mile widziane. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi winietki ślubne wprowadzą harmonię i spójność do każdego wydarzenia, na którym się znajdą. Minimalistyczny, ale elegancki design sprawia, że idealnie komponuje się z różnymi stylami dekoracyjnymi. Wybierając winietkę, zapewniasz swoim gościom nie tylko wskazówkę, gdzie mają usiąść, ale także mały, elegancki detal, który pozostanie w ich pamięci na długo. Dodaj odrobinę luksusu do swojego przyjęcia i spraw, aby każdy gość poczuł się wyjątkowo dzięki personalizowanym winietkom ślubnym z kolekcji Klasyczna Elegancja.

Wymiary:

 • po złożeniu mają wymiary 4,5 cm x 10 cm

WAŻNE:

 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto

 • minimalna ilość zamówienia: 18 sztuk

 • personalizacja: nazwisk gości na wizytówkach

 • listę gości załącz w odpowiedniej rubryce (w notatniku (.txt) ) LUB prześlij listę gości w dokumencie tekstowym  (w notatniku (.txt) )na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np.:

Jan Kowalski
Tomasz Nowak
Dorota Napierała

 • prosimy o uważne sprawdzenie listy gości — są one kopiowane prosto z przesłanego przez Państwa pliku i drukowane z ewentualnymi błędami, nie ma później możliwości dokupienia jednej sztuki