Topper złoty lustrzany z nazwiskiem pary młodej.
search
  • Topper złoty lustrzany z nazwiskiem pary młodej.
  • Lustrzany topper z nazwiskiem pary. Dekoracja tortu na wesele.

TOPPER lustrzany złoty akrylowy z nazwiskiem Pary Młodej

79,98 zł
Brutto

Akrylowy, lustrzany topper w złotym kolorze. Piękna dekoracja tortu weselnego. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Topper lustrzany z nazwiskiem Pary Młodej to elegancka ozdoba wykorzystywana do dekoracji tortu weselnego. Stworzony z akrylu o lustrzanym wykończeniu, idealnie podkreśla wyjątkowość uroczystości. Ma też przyjemny dla oka design na planie okręgu z ozdobnym motywem roślinnym. Na pewno podkreśli odświętny charakter zarówno dużego wesela, jak i skromniejszego przyjęcia w kameralnym gronie.

Elegancki topper z nazwiskiem Młodej Pary do ozdoby tortu weselnego. Lśniący, w złotym kolorze, efektownie odbijający światło. Doskonale nadaje się do różnorodnych stylów: boho, glamour czy minimalistycznego. Elegancki i wytworny, dodaje blasku i charakteru każdemu tortowi weselnemu. Topper osadzony jest na długiej, ale wąskiej nóżce, dzięki czemu można wbić go głęboko w ciasto, bez poważnego uszkodzenia jego struktury. Fakt, że ozdoba powstała z akrylu powoduje, że jest ona trwała i zachowuje swój kształt przez całą imprezę.

Ten personalizowany topper z lustrzanym wykończeniem stanie się niepowtarzalną ozdobą tortu na Waszym weselu. Jest dość duży, dlatego z powodzeniem stanie się zauważalnym akcentem. Nazwisko umieszczone w okręgu wprowadzi osobisty akcent. Ażurowy motyw listków natomiast podkreśli romantyczny charakter uroczystości. Uczcijcie Wasz wyjątkowy dzień w elegancki sposób! Sprawdź teraz naszą ofertę topperów także na inne okazje.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 20cm + 5cm piker; szerokość: ok. 20cm (w zależności od długości imion)

Zobacz także