Akrylowy topper w złotym kolorze. Napis miłość jest słodka.
search
  • Akrylowy topper w złotym kolorze. Napis miłość jest słodka.
  • Topper lustrzany z akrylu w złotym kolorze. Kontur z napisem miłość jest słodka.

TOPPER exclusive akrylowy lustrzany złoty napis Miłość jest słodka

59,98 zł
Brutto
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jak udekorować tort na wesele? Idealnie sprawdzi się złoty lustrzany topper akrylowy. Będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości weselnej.
 
Topper akrylowy posiada lustrzany efekt w złotym kolorze. Kontur przedstawia napis: Miłość jest słodka. Tekst wykonamy dekoracyjną czcionką.
 
Topper na wesele to element dekoracyjny, który umieszczany jest na szczycie tortu ślubnego. Jest to znacząca ozdoba, która dodaje indywidualnego charakteru całościowej kompozycji tortu. Akrylowy topper lustrzany w złotym kolorze to szczególnie elegancki wybór, który dodaje luksusu i blasku tej niezapomnianej chwili. Jedną z najważniejszych funkcji topperów na torty ślubne jest podkreślenie wyjątkowości i symbolicznej roli tego momentu. Warto zaznaczyć, że akrylowy topper lustrzany w złotym kolorze jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia, dzięki czemu będzie piękną pamiątką na długie lata.  Dodatkowo, topper na wesele w postaci akrylowego lustrzanego elementu jest nie tylko piękną dekoracją, ale także doskonałym uzupełnieniem stylu i wystroju całej sali weselnej. Złoty akryl potrafi subtelnie odbijać światło, co tworzy wyjątkową atmosferę i dodaje magii temu ważnemu wydarzeniu.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 20 cm; szerokość: ok. 20 cm 

Zobacz także